Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell minden gyereket...

Miért kell minden gyereket szépnek találni?

Figyelt kérdés
miért kell minden gyereket szépnek tartani? Ha valaki nem találja annak az már bunkó, meg hülye. Igenis vannak csúnyácska gyerekek is. Nem azt mondom, hogy a képébe kell vágni a boldog kismamának, hogy ez a gyerek csúnya, de úgy általában, ha arról van szó, hogy valaki nem tart minden gyereket szépnek, csodálatosnak és okosnak, az már hülye, majd kinövi stb. Mit nőjek ki ezen, nem vagyok már tizenéves, egyszerűen igenis vannak olyan gyerekek, akik úgy néznek ki, mint valami ufonauta, nem tudom azt mondani, hogy jaj de szép, ha egyszer nem az.. Nem mondom meg az érintettnek, hogy hát ez a gyerek nekem nem tetszik, pont, mert nem vagyok bunkó de azért ne várják már el tőlem mások is, hogy lecsorogjak a székről gyönyörűségemben minden gyerektől...
2009. aug. 17. 17:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
NEKED HOGY ESNE HA A TE GYEREKEDRE MONDANÁ AZT VKI HOGY CSÚNYA? MINDEN GYEREK A SAJÁT SZÜLEINEK A LEGSZEBB. NEM ÉRTEM NŐ LÉTEDRE HOGY GONDOLHATOD ÍGY.
2009. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Épp erről van szó kedves ordító kisasszony. Hogy nem mondom senkinek sem azt, hogy csúnya a gyereke. De egyszerűen érezzem már szarul magam, amiért ha ránézek egy gyerekre nem azt látom, hogy ez gyönyörű.
2009. aug. 17. 17:07
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
NEM VAGYOK ORDÍTÓ DE AKKOR SEM SZÉP HOGY ÍGY GONDOLOD.
2009. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Folyamatos caps lock a netikett szerint ordítás.
2009. aug. 17. 17:09
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

Ezt minden nap meg kell kérdezni?! Tegnap is volt ilyen kérdés, ment rá kb.10 válasz.

Egyébként provokáló a kérdés, előbb-utóbb valaki jelenti a modiknál, úgyhogy kár értelmes választ adni!

2009. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
nem kell minden gyereket szépnek gondolnod, ha ezt megtartod magadnak, akkor semmi baj. Mert ha esetleg nem is a legszebb az adott baba, attól még minden baba csodálatos, ezt hidd el. Ők még csak és kizárólag jók, és ettől (is) olyan csodálatosak.
2009. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
A szülők elfogultak, persze, hogy elvárják az ilyesmit.
2009. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Bocs nem járok itt ötször mindennap, és nem dobott ki a kereső ilyen kérdést. A kérdés maga nehezen lehet provokáló, inkább akkor tűnik annak, ha valaki nem ad normális választ, hanem elkezd fröcsögni, ha érdemben nem lehet válaszolni, akkor egyszerűen ki kell hagyni, nem kell leállni veszekedni.

Egyszerűen nem értem, hogy azért vagyok bunkó, mert más az ízlésem? Még ha megmondom jó, de zavar, hogy rosszul kell éreznem magam úgy is, hogy megtartom magamnak, csak azért mert így gondolom.

2009. aug. 17. 17:24
 9/25 A kérdező kommentje:

"Ők még csak és kizárólag jók, és ettől (is) olyan csodálatosak."

17.17

Ez nagyon jó, erre nem is gondoltam még, sokat segít köszönöm! :)

2009. aug. 17. 17:27
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hogy csak pusztán provokálónak szánták e a kérdést, azért én válaszolok rá :)Ezt én sem értettem sose :) Viszont nem is dícsérgetem agyonra amelyik baba nem tetszik. Annak vmi mást dícsérek meg /édes hurkás lábát, aranyos természetét, vagy hogy milyen ügyes, erősen tartja a fejét (itt most kicsi babára gondolok)/, hiszen nem lehet midnenki CSAK szép..és ezt egy szülő se gondolhatja komolyan hogy majd az egész világ csodaszépnek fogja tartani a gyerekét, mert ez álszentség.

Különben meg persze minden kisbaba egy csoda hiszen még akármi lehet belőle és fantasztikus ahogy fejlődnek, és hogy mivé válnak rövid idő alatt ez mindig lenyűgöz :)

Én fiam pl.nem volt szép csecsemőnek, kis malac orra volt, és tiszta anyatejes kiütéses bőre, de nem is sértődtem meg hogy nem ujjongott mindenki, hogy nahát milyen gyönyörű gyerek, hiszen attól hogy anya vagyok, még nem lettem vak :) és a szépérzékem se veszett oda:)

Imádom, ő az életem de láttam már nála szebb csecsemőt is. De nem szeretném, hogy azért szeressék mert SZÉP, egész más fontosabb értékek is vannak :)

Úgyhogy én megértem a kérdezőt, viszont az is igaz hogy nem kell mondani senkinek se hogy jaj hát nem vmi szép a gyermeked...:)

2009. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!