Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én nem látok szépnek...

Csak én nem látok szépnek minden vadidegen gyereket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok babára inkább azt mondanám, hogy max. aranyos:)

A sajátjaim se voltak kifejezetten szépek picinek:)

Mostmár pofásabbak:)

Én mindig azt mondom (volt már pár ezzel kapcsolatos kérdés) hogy azért mert anya lettem, a szemem még nem lett rossz:)

2010. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is igy vagyok vele bár ha igazán csúnya azért feltűnik!Ez azért van mert nagyon szeretnél sajátot,ha nem tévedek.Nálam ezért van.Szeretnék de nem jön össze!:S
2010. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Minden baba nagyon édes, de nem mindegyik szép, sőt vannak kifejezetten nem szép babák, akik egy-másfél éves korukra kikupálódnak, és szépek lesznek. Úgyhogy nem vagy egyedül.
2010. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb ujszülött elég csúnyácska,valljuk be. De nagyon tündériek és édesek:) Aztán néhány hónap múlva kikupálódnak:)
2010. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

persze...nem egyszer mondtam már anyukának h jajjj de édes, közben meg pironkodtam magamban,hogy ajjj h lehet ilyet gondolni.


Amúgy a sajátomra is azt mondom magamban(kivülre meg mutatom,hogy ő a világ legszebbje),hogy most még nagyon csúnyácska,hiszen 4 hónapos,majd ha 6 lesz akkor már azt mondhatom h szép:)Most még formátlan meg olyan kis idétlenke,de tudom h szép arca lesz,mert szépek a vonásai:)

2010. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én ha találkozom babákkal és anyukáikkal azt mondom hogy de aranyos. Én két kisgyereket ismerek,mind a kettő 2 éves múlott de komolyan mondom nem láttam még ennyire csúnyácska gyerekeket mint ők. Aranyosak mint egy kisgyerek de nem szépek egyáltalán. Attól még hogy anyák vagyunk a szemünk szerintem sem romlott el, nekem a kislányom nem tetszett mikor újszülött volt, aztán 4 hónapos korától egyre jobban pofisodott és most már szerelmes vagyok a pofijába :))
2010. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Vannak szép babák, és vannak aranyos babák :)
2010. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek olyan 1 éves kislányt aki olyan csúnyàcska, hogy azt sem tudom rá mondani, hogy aranyos:( kövér, nagyon pici, tepsi arc, fúú, nem is tudom!! Pedig a szülei tök normálisak. Az anyja sosem mondta az én fiamra sem hogy szép:) szerintem egy babára sem birja mondani.
2010. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

Miért kell minden héten ilyet kérdezni!?

Különben meg provokatív kérdés...

A sajátodat te milyennek látod???

2010. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 20 hónapos kislányom. Komolyan mondom minden elfogódottság nélkül, már akkor szép volt mikor megszületett. Tényleg mindenki meg szokta csodálni. Erre megszületett a kistesó. Hát, hogy is mondjam... Vörös haj, lila bőr, eszméletlen vastag száj. A férjem egyenesen kétségbe esett. Nekem így is szép volt, mert az enyém persze, de azért valljuk be, találkoztam már szebb újszülöttel. Aztán eltelt pár nap, és az én kis békámból hattyú lett, igaz vörös a haja, de igazi kisfiús bája van. Különben biztos benne van, hogy elfogult vagyok a saját gyerekeimmel, de azért már találkoztam olyan kisgyerekkel, akire csak azt mondanám, hogy aranyos.
2010. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!