Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikorra tudtátok...

Szülés után mikorra tudtátok leadni a felesleges kilókat?

Figyelt kérdés

Mennyit hiztatok?

Tornáztatok vagy magátol lementek a kilók?

Nekem sürgősségi császárom volt,szoptatni is csak 6hétig szoptattam.Nehezen adom le a felesleget.


2012. nov. 26. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én most nyűvöm a kilókat. 10 hónapos koráig szoptattam, azaz mostanáig és mostmár nincs kifogás.

12 kilót híztam szülésig (császár), utána lement 8 kiló, majd a szopival híztam 4-t.

Szóval 8 kiló felesleget kell eltüntetnem. 1,5kg már lement torna nélkül, s a kajára se nagyon figyeltem eddig. Szerintem nem lesz gond.

Van olyan barátnőm, aki szoptatás alatt nem tudott fogyni, utána meg szépen lement.

Én ebbe bízom, de azért próbálok is tenni mostmár érte.

2012. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A terhességből 4kg van rajtam,de teherbeesésem előtt volt egy balesetem és a lábadozás alatt feljött6kg.Így ez a 10kg sok a versenysúlyomhoz képest ami 55kg.
2012. nov. 27. 09:07
 13/13 anonim ***** válasza:

50 kg voltam mikor terhes lettem és 67 kg-mal szültem 34.héten.

Mikor hazajöttünk a kórházból már csak 58 kg voltam.

A fiam 1 éves elmúlt én pedig megint 67 kg-nál tartok,pedig nem vagyok terhes:-(

Az istenért nem megy le,de tudom ez majd akkor fog változni ha megint dolgozni fogok,ugyanis nyomni fogom megint a kereskedelmet elég keményen...

2012. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!