Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya az aki a gyereke...

Rossz anya az aki a gyereke mellett fülhallgatón zenét hallgat? Pl. Játszótéren.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?Persze nem ez az anyaság fokmérője,de mit gondoltok az ilyenről?
2012. nov. 27. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Jól teszi. Ezért miért kéne elítélni bárkit is?
2012. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Hogy nem ettől függ,hogy rossza anya-e valaki,nálam az a rossza anya aki éhezteti a gyereket kékre,zöldre veri,nem foglalkozik vele egyátalán netán beadja árvaházba mert megunja,mindent ráhagy egyátalán nem neveli, ilyesmi.Én pl nem hallgatnék semmit fülhallgatón,mert az én fiamra minden másodpercen figyelni kell füllel és szemmel is,most 1,5 éves.
2012. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
azt nem mondom,hogy rossza anya,mert az ennyiből nem leszűrhető. de én mindig is taplóságnak tartottam,ha két ember van együtt egy helyen és az egyik fülessel zenét hallgat. például látom némelyik párocskát a buszon és a fiú zenét hallgat. vagy férj és feleség és az egyikük teszi ezt. és szerintem ez egy gyerekkel szemben is bunkóság. még az iskolában is azt tanították kommunikáció órán,hogy ez egy üzenet a világ felé: "nem vagyok elérhető,hagyjatok békén!"
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha nem figyel oda a gyerekére.

Amúgy én is szoktam fél füllel zenét hallgatni, amikor már nagyon tele a batyu, de a másik fülemmelmeghallom, ha szólnak hozzám.

Szerintem nem rosszabb, mintha végig telefonálna.

2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy lássa és hallja is a gyereket és ha kell reagáljon rá. Én személy szerint nem tudnék úgy rendesen a gyerekre figyelni, hogy a fülem be van dugva, szóval nekem elég fura, de mindenki másképp csinálja.. :)
2012. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem, hogy én nem tenném, de el nem ítélem! Hogyha hallja, hogy mit ügyködik a babája, és nyugodtan elvan, akkor miért ne! Ez neki is egy kis kikapcsolódás, ha lefoglalják a babáját! Én otthon szoktam, amikor a gyerek alszik zárt ajtók mögött, de őt kamera figyeli, ami bármilyen hangra felvillan, és így nyugodtan ordíttatom a fülembe a zenét!
2012. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!