Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Foga miatt ilyen a babám?

Foga miatt ilyen a babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám már napok óta nyűgös, nem marad el magában, sírdogál nap közben is keservesen, néha felsír álmába. Enni sem eszik úgy mint eddig. Mind a két keze a szájában van. Kis hőemelkedése is volt. Nagyon sajnálom, mit tehetek,hogy könnyebb legyen? kicsit meg van duzzadva az ínye, de nem érzem még hogy bújna a fogacska, és nem is fehérlik. Néha alig bírom elaltatni.
2009. aug. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mi is tömködjük a kezünket a szánkba. Próbáld este a Viborcul kúpot. Nekünk ha nyugtalan, akkor kapja.
2009. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is fogzunk, szerintem ti is. Mi a 3. foggal küszködünk. Én is most rendeltem a gyógyszertárban Viburcol kúpot, hátha az használ. Használunk Chamomillát, Dentinox-ot, de nem érezhető a hatása. Estére, ha nagyon szenvedett Nurofen-t adtam, de ugyanúgy végigsírdogálta az éjszakát. Most Panadol baby-t adtam neki, attól elmúlt neki a fájdalom. Remélem ma már alszunk :)
2009. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De meddig tart míg kijön a fog? Annyira szenved szegénykém, úgy sajnálom.
2009. aug. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!