Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt szokás adni a...

Mennyi pénzt szokás adni a gyerekorvosnak ha házhoz jön?

Figyelt kérdés
6 hetes, meg 4 éves gyerekhez.

2012. nov. 27. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó gyermek háziorvos, ha házhoz megy annak tarifája van és számlát ad .Meg kell kérdezni telefonon hogy mennyibe kerül.Nem szégyen.
2012. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik a munkájához,hogy kimegy.

Pontosan,ahogy írja az előző, vállalkozó, nekem nyugtát is ad róla, ha kijön!

Neki csak az ügyelet és a rendelés tartozik az állami munkakörébe.

Én 3 ezret szoktam adni!

2012. nov. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
igen kapunk nyugtát minden alkalommal!Ugyanúgy ahogy a tanácsadáson szokott adni.4 órát van terepen 4-et meg a rendelőben?Melyik az az orvos akinek 8 óra rendelési ideje?Sztem egy sincs ilyen.Egyébként kicsit utánajártam a dolgoknak és a születést követő első vizsgálatkor kell kimennie házhoz,az mindenkinek jár!Az hogy utána kimegy ingyen,az az ő baja,de nekem biztos lesülne a bőr a pofámról hogy nem adok neki semmit,főleg ha meg sem kérdezem mennyivel tartozok.Nekem ez evidens,és nem is várom el senkitől,ha plusz szolgáltatással tisztel meg ingyen tegye.De mindenkit másképp nevelnek ugyebár!Én ezt láttam otthon.
2012. nov. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk is volt már kétszer ,de nem kér semmit.Neki igenis hozzátartozik a háziorvosi munkájához hogy ha szükséges akkor házhoz megy.A munkaidejében teszi,sőt ő javasolta hogy ne cipeljem be lázasan a gyereket majd ő úgy is erre jön és megnézi.Nagyon sok beteghez megy házhoz.
2012. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as. Nálunk ez így van, miért mondanám ha másképp lenne. Pestről jöttük falura, még ő mondta amikor rendelési ideje alatt hívtam ki, hogy itt nem úgy mennek a dolgok mint Pesten, stb. stb. Nem magyarázkodom, de te se hidd hogy mindent tudsz. Én

pont emiatt kérdeztem és csodálkoztam rá, mert ezzel nem voltam tisztába. És nem becsméreltem senkinek a nevelését, ezzel pedig a szüleit, úgyhogy kérlek te se tedd az enyémmel. Szép napot.

2012. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!