Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit szokás adni a gyerekor...

Mennyit szokás adni a gyerekorvosnak, ha házhoz hívjuk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, helye is válogatja meg az orvos kora, én háromezret adtam Bp-en egy idősebb orvosnak, de már egy éve nem hívtam ki.
2010. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi 1500.-at adunk minden alkalommal amikor házhoz jön.
2010. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Általában nem kért semmit, kapott 1.000-et. Legutóbb is megkérdeztük, akkor kért 2.000-et. Addig soha nem kért semmit.

Szerintem simán kérdezd meg, ha válaszol, az jó, mert nem ciki adni neki, ha nem kér semmit, akkor tukmálj rá egy ezrest minimum és akkor legközelebb is szivesen kijön.

2010. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én előszőr kérdeztem, akkor azt mondta :

"ugyan , amennyit gondol"

hát én 2000-et adok azóta,és már 2éve kijár.

2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3000 ft!
2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 4000ft a tarifa.Megkérdeztem először és Ő mondta,hogy mennyi.
2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 ezer volt tavaly 1 gyereknél.Azt mondta ha megszületik a tesó,akkor is ennyi lesz,mert ő nem 4000/gyereket kér,hanem 4000/kiszállást.Ennek ellenére tesó születése óta 5000-et kér.
2010. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia.Nekünk is azt mondta először,hogy amennyit gondolunk,adtunk 2000 Ft-ot.Utána 3000 Ft-ot kért.
2010. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 ezer, megkérdeztem és ennyit mondott. Végül is neki is pénzbe kerül, hogy kijön, meg csak egy külön szolgáltatás, van neki rendelési ideje, ha valaki akarja, odaviszi, ott nem kell fizetni. Nekem hármasikreim vannak, amíg picik, muszáj kihívnom.
2010. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 ezret. A nővéremék gyermekorvosa. Imádják. Mielőtt megszületett a fiam, megkérdeztem, hogy vállal e bennünket, kijárással együtt. Vállalt, pedig nem is abban a kerületben laktunk, ahol a rendelője van. Jött minden hónapban, míg 1 éves nem lett a fiam.

Azóta elköltöztünk egy másik, a rendelőjével szomszédos kerületbe, de pont a másik irányba, mint ahová eddig kellett jönnie. Így is vállalt bennünket. Azóta egyszer hívtam ki. Ugyanennyit adtam.

Szerintem orvosa válogatja. Ő egy tüneményes doktornéni. A fiam imádja. Vicces, türelmes (ami leginkább a szülőkhöz kell, nem is a gyerekekhez - szerintem nekem is van egy-két aranyköpésem a naptárában), mindig játékra kapható (múltkor is rohannia kellett, de azért meghallgatta még a maci és a gorilla tüdejét is. A fiam gyakran felcsimpaszkodik rá, elkéri a sztetoszkópját, tartja a lábát, hogy fújja ki a szöszt a lábujjai közül, s mindenre hajlandó a doktornéni.).

2010. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!