Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni?

Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés
7 hós kisfiam nem nagyon akar enni 3 napja. Nem lázas, nem megy a hasa, jó kedve van, egyszerűen alig eszik. Eddig bármit adtam, minden ízlett neki és jó evő volt, most bezárja a száját vagy max 10 kanállal eszik . Tápszerből sem eszik annyit, mit szokott. Fogzás miatt lehet? Mennyi idő múlva bújhat ki akkor a fogacska? Nagyon rágcsál, van heti 1-2 nap, amikor nyűgös és éjjel kap fájdalomcsillapítót, mert kell neki.
2012. nov. 28. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet a foga miatt. Az én lányom akkor nem evett úgy, mikor jött a foga. Kb. 2 hét telt el onnantól mire kibújt a fogacskája. Most jön neki a felül az első két foga, de most nincs ilyen gond, eszik rendesen, csak kicsit nyűgösebb mint máskor.
2012. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogak.

Kitartás!

2012. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ezt csinálja,5 hónapos.onnan gondolom hogy fogacska,mert mikor a rágóka a szájába van,egy picit felsír.alig eszik,ezen bosszankodom én is.
2012. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
100%

fogzás lesz.

11 hónapos egyik fiam pont most csinálta ugyanezt egy hétig.

két napja eszik megint rendesen.

2012. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!