Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány nagy adag KAKI utáni...

Kislány nagy adag KAKI utáni lemosása? AJJAJ!

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni. Kislányom 7 hós, eddig is rengeteget kakált, de mióta stabilan ül, élvezettel rottyant be ülve, és persze mindenhol tele lesz neki. Ma majdnem sokkot kaptam, amikor még a kisajkak között is tele volt, ő ugyanis rogyózik, ugrál a fenekén, valahogy oda is beleugrálta. :S Szóval vittem a csap alá. Én úgy tartom őt, hogy a puncija néz a csap felé, nem pedig háttal, hogy a feneke nézzen. Jól csinálom? Vagy hogyan kell, hogy biztosan mindenhonnét kijöjjön? Más hogy csinálja, vagy csak ő képes így betojni? :)) Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizes vattával törlöd ki, majd este fürdésnél vízzel kilötykölöm még.
2012. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetbe viszem a csap alá, kéz meleg vízhez tartom a lányom és megpróbálom a lehető legjobban lemosni róla a székletet. Ehhez használom fürdetőt is, ha a felület valamennyire tiszta.

Majd a pelenkázóasztalra beviszem és törlőkendővel még áttörlöm. Próbálom a kisajkak közül is kihalászni azt, ami esetleg "bent maradt".

Esti fürdetésnél meg jól megmosom, mint minden nap.

2012. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a csap alá milyen módon tartod? Mert próbáltam úgy, hogy a mellkasát fogtam, de akkor csak a popóját tudom tisztára mosni, a puncijából (nagyajkak közül) nem jön ki a széklet. :S Ezért én hassal felfelé tartom, hogy a punciját éri először a víz.
2012. nov. 28. 15:35
 4/6 gabszem ***** válasza:
én feladtam a csap alá tartást mert 9 hónaposan majdnem 12 hónapos a kislányom. Én nedves törlőkendővel szoktam jó alaposan kitörölgetni, a nunijából is , ha belement. Este a fürdetésnél pedig jó alaposan megmosom neki.
2012. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a nagyajkak közül kijön törlőkendővel, de neki a kisajkak között is, a hüvelybemenetnél is tiszta kaki volt. Nagy élvezettel rogyózott a popóján, és így mehetett bele oda is. Pedig amint tele teszi a pelust már viszem is, de ha már eleve ülve kakál, akkor hiába sietek. :( Más hogyan csinálja?
2012. nov. 28. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden kislánnyal előfordul nem is egyszer. Ne aggódj, nem lesz semmi baja! Kitörlöd, amennyire tudod, nem szabad ezt túlparázni!

(Mondom ezt most már igy utólag, nekem is 2 lányom van, s nekem is voltak ugyanilyen aggodalmaim, de soha nem lett semmi bajuk.)

2012. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!