Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bébiételes gondok! Járt...

Bébiételes gondok! Járt valaki így?

Figyelt kérdés

4 hós kora óta hozzátáplálunk.most 7 hós eddig szépen ettee amit megföztem: husi krumpli répa a levesből! de van mikor bébiételt kap!

mindkettőt megette.

de most főztem neki levest és nem akarta enni 2szer is próbálkoztam csak a bébiételt fogadta el a kedvenc ízét!

ugyan úgy föztem a levest ahogy régebben.

valaki járt már így?ugye nem lesz mindíg bébiétel követelö?holnap próbáljam ujra a levest adni neki?



2012. nov. 23. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen nap... Az én Fiam a kedvencét, a sütőtököt nem fogadta ma el. Persze, próbálkozz! :)
2012. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha csak a bébiételt eszi. Nyugodtan add neki huzamosabb ideig is akár. A Lányom 14 hónapos koráig csak a bébiételt fogadta el, aztán rájött, hogy finomabb, amit én főzök neki. Onnantól nem kellett a bébiétel.
2012. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon jó evő. De nem minden nap egyforma. Tegnap az én kisfiam sem ettem a sütőtököt pedig eddig olyan jó ízüen ette. És nagyon finom is volt pedig.
2012. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öö, buta kérdés, de nem mindig ugyanazt adod neki, ugye? Mármint ezt a hús-krumpli-répa leves kombót.
2012. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem.csak ezt a példát hozam fel.szoktam cukkinit krumplival vagy céklát. de lehet nem mindíg sikerül ugyan azaz íz!
2012. nov. 24. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!