Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 0 fog körül vagy alatt...

Ha 0 fog körül vagy alatt (pl. -5 fok) van kint, de el kell mennem a kisbabámmal (4 hónapos) valahová babakocsival, maradhat a cumi a szájában?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak? Egyszer azt olvastam, hogy inkább ne, mert fenn áll a fagyásveszély lehetősége. Cumi nélkül nincs is nyugton a kocsiban, mindig jókat alszik benne, de fontos a cumi. Van olyan anyuka, aki kivitte cumival is a nagy hidegben?

2012. nov. 29. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi köze a cuminak a fagyáshoz?
2012. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A cuminak semmi köze nincs a fagyáshoz szerintem.

Én vittem őket cumival is és nem fagytak meg:-)

Maradhat a cumi a szájában.

2012. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Mondjuk én sem agyaltam ilyenen sosem:D Téli születésűek a gyermekeim,2 fiam cumizott. Nem lett semmi bajuk
2012. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
épp az, hogy a cumi jó hidegben, mert nem kapkodja be a száján a hideg levegőt
2012. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Habár ez a kérdés akkor meg sem fordult a fejemben, de amikor -15 ben mentünk a 3 hónaposommal, nem fagyott a cumi a szájába, meg semmije se sehova:)
2012. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szájában meleg van.


Ismerősöm él Finnországban, na ő írta, ott írta, hogy -25°-ban az ember nyelve hozzá fagy az overál fém cipzárjának tolókájához.


De ez a veszély minket nem fenyeget. :o)

2012. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom arra gondolt aki ezt irta, hogy a cumi alatt kifolyhat a nyal es az okozhat hidegben kiutest, ha latod, hogy nyalas kivulrol a szaja, torold meg es mar kaphatja is vissza a cumit, sokkal jobb mintha teli torokkal vegiguvolti az utat es jol beszivja a hideg levegot
2012. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, némelyiken jókat mosolyogtam. Tényleg arra gondoltam, amit az utolsó válaszoló írt. Köszi mindenkinek!
2012. nov. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!