Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM cumisüvegből mennyit...

MAM cumisüvegből mennyit vegyek, és milyen cumi kell újszülöttnek? Valószínűleg szoptatni fogok.

Figyelt kérdés

MAM cumisüveget szeretnék, de nem tudom, hogy szettben vegyem, vagy elég két darab? Milyen méretű cumi kell hozzá?

A szettben van cumi, vagy külön kell megvenni?



2012. nov. 24. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Újszülötteknek minden esetben 1-s méretű cumi kell az üvegre.Általában ezt is adnak hozzá.

Szerintem elég,ha csak 1-2 darabot veszel,mert lehet nem is lesz rá szükségetek,csak majd 6 hónap múlva például.

Én bevásároltam cumisüvegből,aztán csak egyet használunk.Most 10 hónapos a kisfiam és még szopik (persze mellette már kap vizet cumisüvegből).

2012. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szoptatni akarsz, felesleges a cumisüveg :)
2012. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vettem egy nagyot, és egy kisebbet.Bele való 1-es cumival együtt.Amikor meg 6 hónapos lett a lányom, csak a gumi cumit cseréltem 1-el nagyobbra.

Szerintem felesleges egy egész szettet venni.Én minden kajáltatás után elmostam és kész, mert az én lányom tápszeres volt.Ha pedig maradt tápszer, azt köv. etetésig tejtároló dobozban tartottam, nem a cumisüvegbe.

2012. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-t szerintem mindenképpen vegyél.

Egyrészt mert attól, hogy szoptatni szeretnél, nem biztos, hogy össze is jön :( Sajna mi kezdettől fogva kínlódtunk, pedig igyekeztem nagyon.

De ha nem is a pótlás miatt, akkor meg azért, mert ha van tejed pluszban, azt lefejed, akkor oda tudod adni neki ha úgy alakul, más vigyáz rá, vagy bármi.


[link]


Erre gondolsz egyébként?!

Mert ha igen én simán megvenném, mert később is jók lesznek ezek. Az én kislányom már 8 hónapos, de a vizet pl. a kis üvegből issza, tápszerhez meg még mindig jó neki a nagyobb méret, szóval azért ezek elég hosszú ideig jók lesznek :)

Ez amit belinkeltem cumisüveg egyébként nagyon jó...

2012. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, de szerintem ez a nagy szett. :)
2012. nov. 24. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Van Mam-os szett. Én is szoptatok (8 hónapos), de ettől függetlenül nagy hasznát vettem. 2db kicsi 1 db nagy cumisüveg, rágóka és 2 db cumi van benne, ja és egy cumitartó.
2012. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyet vettem mert úgy gondoltam úgyis szoptatok, de sajna nem lett elég a tejem és pótlás is kell, úgyhogy nem volt elég az egy cumisüveg, szóval megvettük a settet is.egyébként meg vagyok a mam-al elégedve.
2012. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!