Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és hogy csináljam? 9 hos...

Mit és hogy csináljam? 9 hos a babám eddig átaludta az éjszakákat az utobbi hetekben viszont oránként felkell megitatom teával csak ugy alszik vissza. Ma éjjel adtam neki tápszert is mert gondoltam hátha éhes

Figyelt kérdés
mert 3-4 dl teát mindig megissza.Gondolom a fogak is kinozhatják.Probáltam nem odamenni hozzá ez nem jött be v csak megsimizni az is kevés csak ha ihat nyugszik meg.DE oránként????Lehet éhes??Van igy vki?
2009. aug. 18. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
AZt nem irtad,hogy mennyi tápit ivott meg, mikor próbálkoztál.! Mert ha 200- at simán, akkor bizony éhes! Ha 3 dl teát is lehúz, hát tuti éhes. Leírod mikor mennyit és mit eszik napközben? Hátha a napi adag kevés és ezt pótolja éjjel. A fiam 10 hós, egy hónapja rengeteget eszik, szerintem felállni készül, ahhoz kell az erő. Reggel eszik 240 tápit, fél 11- kor 250 gyümit sinlaccal, fél 3- kor 250 főzi, délután egy kisűveg főzi vagy 200 tápi(tejpépet sajna kiköpi), este 240 tápi.
2009. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!