Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom részéről ez csak...

Anyósom részéről ez csak színi előadás volt?

Figyelt kérdés

2 hete szültem, gyakorlatilag jóban vagyunk.,a kórházban ott volt az egész család,és ott mondta jó hangosan hogy :

kislányom ( 1 évben egyszer hív így és még sokat is mondtam)

szólj ha segítség kell,vagy főzni kell megyek 2 naponta jön hozzánk majd).

mondom köszönöm majd észben tartom.

az első héten anyukám volt itt,de neki mennie kellett dolgozni

anyósom munkanélküli teng-leng egész nap,ezért hívtam hogy jöhetne.

erre mondja hogy köhög..jó akkor ne jöjjön.

pár napra rá hívtam megint akkor mondta hogy jó jön,de hallottam hogy nem szívesen de nem szóltam semmit..ő hangoztatta hogy szóljak.

na ma eljött de az nem volt segítség amit művelt.

kisfiúnk van rám hozta a frászt hogy le van tapadva a bőr a kukiján és elkezdte húzogatni ezerrel.csak pislogtam.

és mondta hogy biztos fel kell majd vágni..

főzni én főztem ,ő addig üldögélt

szóval jó kis segítség volt..

kérdeztem mikor jön mondta hogy a héten nem meg a jövőhéten sem jár erre felé.


mondom köszönöm akkor hogy eljött..


most akkor mit kellett itt játszania az agyát a család előtt hogy ő a mintaanyós?

nem is segített, meg fel is húzta az agyam.


nem én kértem hogy jöjjön ő ajánlkozott eléggé feltűnően.

szóval szerintetek is csak megjátszotta magát?


ráadásul dohányzik is, kezet mosni luxus..

ha meg szólok én vagyok a gonosz menye...



2012. nov. 29. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A bagózáson kívül szó szerint én is írhattam volna a történetet. Amúgy igen, csak színi előadás volt. Az én anyósom is ezt csinálja, csak szerencsére már mindenki átlát rajta.
2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Az enyém felajánlja, hogy jön, vigyáz is a gyerekekre, csak aztán rövid időn belül mindig mennie kell. Vagyis elméletileg szívesen segít, aztán meg mindig menekül. :)

Ő is dohányzik, és miután észrevettem, hogy kb naponta egyszer mos kezet, azóta nem hívom.


Ezt a kézmosás dolgot úgy tudtuk kicsit korrigálni, hogy a férjem beszélt vele. Ha te mondod, tényleg te leszel a gonosz, de a férjedtől biztos jobban elfogadja.

2012. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
A dohányzás kivételével, és hogy egyébként kislányom van, mintha csak a mi történetünk lenne. Az " én nem ajánlom fel 2x a segítségemet, majd te hívj bármikor mondtata már kikészít! Kipukkan mindig mint egy lufi. Nem hogy nem segített, de még jól hátréltatott is. Reggelre ígérte magát, gondoltam ezt a napot az unokájára szánja. 11-kor felhívott, azt hittem azért mert a kapuban áll, de nem bakker még elsem indult, csak megkérdezi hozzon e valamit a piacról.Mondom nem kell, ezt már tegnap este is megbeszéltük.Megjött ebédre, csnáltatott magáról és a gyermekemről néhány pózolós fotót, megebédelt, majd amíg szoptattam, bekiabált, hogy kész vagy már, jöhetek? Na aznapra már apadt is a tejem úgy felhúzott.Mára már ezen túltettem magam, és megfordítottam a helyzetet, mondtam, jöhet bármikor, ha szól, de kétszer nem mondom! Végeredmény: Nem kapkodja magát, max havonta egyszer, röviden!A kézmosást,pedig úgy hidaltam át, hogy amikor jött, kiraktam egy papírt, hogy a lakásban kisbaba van, kérlek a fertőtlenítős kézmosót használd! Köszönöm! Majd körítésként előadtam, hogy volt olyan ismerősünk nem is egy aki nem mosott kezet, de meg szerette volna fogni a babát, és kellemetlen lett volna szólni, majd megkérdeztem, hogy egyet ért-e velem. Háááát persze hogy egyetértett, még jól le is bunkózta őket, majd egész nap színpadiasan kezet mosott, és hangoztatta az alapvető inteligencia kérdését! Szóval kedves kérdező, nem vagy egyedül, kitartás!Szerintem a kézmosós trükköt próbáld ki, utána leszeded a papírt, és be a fiókba...hm a következő látogatásáig! :-)
2012. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez a pózolós fotózkodás nálunk is megy. Végülis kell, hogy legyen bizonyíték, hogy havonta egyszer eljön az unokához.
2012. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

:DD jót mosolyogtam a sztorikon :) Nekünk sajnos nincs másik nagymama, az anyósom sajnos már az esküvőnket sem érhette meg, nemhogy a babánk születését. Bár itt lehetne velünk. :(

De a kézmosással kapcsolatban anyukám is próbálkozik rendszeresen - ő egyébként rengeteget segít és imádják is egymást az unokával - szóval mikor anyukám feljön hozzánk, mindig mondom neki: anyuci kézmosás! Erre ő közli, hogy hát ő nem szeretne, mert otthon indulás előtt mosott kezet és a kocsiban kente be a kezét kézkrémmel, és nem akarja lemosni. Aha mondom, pedig jó lenne, mert az otthoni kézmosás óta megfogott már pár kilincset, kaputelefont, liftgombot, stb stb.

Amikor nekünk még gyerekünk sem volt, már akkor mindig így indítottam ha hazaértem, gyerekkorom óta. Kézmosás. Könyörgöm, hát az utcáról jövünk be, és az otthoni dolgainkhoz nyúlunk hozzá, hűtőszekrény, stb. Evidens, nem?

2012. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!