Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyi kérdés! Van itt olyan,...

Fütyi kérdés! Van itt olyan, akinek 2 évesének nem voltak helyén a golyók?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 08:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Feltétlenül műteni kellett?
2012. nov. 30. 08:38
 2/17 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt ilyen szerencsére,de én úgy tudom hogy minél hamarabb meg kell műteni,mert nem lesz nemzőképes.de ez rutinbeavatkozásnak számít.
2012. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a doktornő érezte,megtalálta őket,de mindig visszamennek:(
2012. nov. 30. 08:56
 4/17 anonim ***** válasza:
urológushoz vitted?én elvinném a helyedben,hogy jó eséllyel legyen unokád.attól hogy megtalálta a doktornő nem hinném hogy leszállnak maguktól.nem jó annak a herének a hasüregben.
2012. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze,hétfőn mindenképpen visszük.
2012. nov. 30. 09:14
 6/17 A kérdező kommentje:
REndesen leszálltak születésnél,utána is ellenőrizték és helyén volt,most meg 2 éves státuszon,nem találta a helyén az orvos.
2012. dec. 2. 10:37
 7/17 anonim ***** válasza:

Napokban tettem fel egy hasonló kérdést.

Nekem a kissebbik fiamnál ez a helyzet, mint nálatok. Egy gyereksebészhez vittem el (magán úton) a gyerekorvos ugyanis csak azt mondta ááá biztosan felcsúszott... Szóval már 1, másfél évesen műteni kellett volna, mert 2 éves kor után sorvadásnak indulnak a nem helyükön levő herék. Így őt műtik sürgősen... 17-re van időpontunk a műtétre...


Mindenképpen járj utána Te is azt javaslom. Ha Szeged vagy Kecskemét közelében laksz akkor tudok nagyon szuper és aranyos doktorbácsit ajánlani.

2012. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hú,most jól megijesztettél:(Már holnap visszük urológushoz. Hajdú-bihariak vagyunk

köszönöm a válaszokat

2012. dec. 2. 13:55
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Elmondták Nektek,hogyan zajlik egy ilyen műtét?Mennyi ideig tart?Veszélyes e?Milyen a felépülés utána?stb.Elnézést a sok kérdésért,de borzasztóan el vagyok keseredve.

2012. dec. 2. 14:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsémet műtötték a nyáron, még nem volt 2 éves. Egyik nap mentek, másnap műtötték, harmadnap jöttek haza. Altatásban végzik a műtétet és nagyon kicsi a bemetszés, ha ha jól tudom. Ő nagyon jól viselte, nem volt semmi gond vele, nyűgös sem volt. Ja, és persze végig vele volt az anyukája (kivéve persze a műtőben).
2012. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!