Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyi kérdés! Van itt olyan,...

Fütyi kérdés! Van itt olyan, akinek 2 évesének nem voltak helyén a golyók?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 08:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsémnek az egyik nem volt a helyén, a másik igen, de őt nem műtötték meg. Később leszállt a herezacskóba a másik is.

Most 2 fiú büszke apukája!

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2012. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Bocs, de nem voltam gépközelben...


Nem sokat tudok magáról a műtétről. Egy anyuka mesélt 1-2 dolgot, mi hogy történik. (az ő kisfiát ugyanaz a doki műtötte ugyanezzel) De ha gondolod a műtét után tudok mesélni mi volt.


Bocsánat, nem akartalak megijeszteni, csak azért írtam le, mert nem érdemes várni vele. Jobb ha szakorvos látja, nem szabad a gyerekorvos véleményébe belenyugodni. (nekünk azért nagyobb a baj, mert nem is lehet lehúzni a heréjét a herezacskóba... Remélhetőleg nálatok minden rendben van és nem is lesz műtét. Írd majd meg mit mondott a dokitok ha lesz időd.

2012. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Rendben,ha hazajöttünk a dokitól,megírom mit mondott.

De te is írd meg a műtét után,hogy hogyan volt az egész,ha nem jelent gondot.

Köszönöm a válaszod

Sikeres műtétet,azt követő mielőbbi felépülést kívánok a kisfiadnak.Nektek pedig kitartás!

2012. dec. 3. 10:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm! (pánikolok ám én is rendesen...)
2012. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elhiszem:(
2012. dec. 3. 11:31
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!Voltunk hétfőn az urológusnál.Megvizsgálta gyermekemet és azt mondta,hogy egyenlőre nincs szükség műtétre,mert nem az alhasban vannak a kis golyói,hanem a herezacskó bejáratánál és szépen lejönnek.Mondta,hogy figyelgessem és majd 3-4 hónap múlva vigyem vissza.

Hát remélem nem lesz semmi baj,meg következmény.Úgyhogy mi egyenlőre várunk még.

Nektek pedig már közeledik a műtét,úgyhogy kitartás.

Jó egészséget!

2012. dec. 7. 11:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy Nálatok minden rendben van :) Köszönöm a jókívánságokat. ...igen egy hét múlva lesz a mi napunk...
2012. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!