Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ébresszem? Ne ébresszem?...

Ébresszem? Ne ébresszem? Vigyem? Ne vigyem?

Figyelt kérdés

Kislányom 1,5 éves és estétől alszik vagy reggel 7-ig és akkor tápszer után tovább 11:30-ig, vagy ébredés nélkül 10:30-ig.

Elkezdtünk járni vele zenebölcsibe, ami 10-kor kezdődik s úgy kell ébreszteni. Ott emiatt nyűgös és visszahúzódó!

Nem tudom mit tegyek.

Ti vinnétek? Most is dilemmázok, hogy felébresszem vagy ne, edig 9:40-kor indulni kellene.



#alvás #ébresztés #zene bölcsi
2012. nov. 30. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem kelteném,örülj,h alszik szegényke,így nem is szórakoztató ez neki,pedig azért mennétek,nem?
2012. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom, de akkor meg emiatt lelkiismeretfurdalásom van, hogy őt kihagyom az ilyan programból
2012. nov. 30. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg este korábban lerakni hátha akkor korábban is kel. De amúgy nem sok ez az alvás hogy estétől gyakorlatilag másnap délelőtt fél 11-ig vagy fél 12-ig alszik? Délután is alszik? Az én babám újszülött korában aludt ennyit!
2012. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, annyi különbsággel, hogy mi fél 10-re megyünk babaringatóra, ő pedig 10-től aludna. A ringató kb. 3/4 óra, így a végén már nyűgös. Egyébként imádja a ringatót, de a vége fele menetrendszerint elkezd nyűglődni. Kérdezik is, hogy történt valami, mire azt válaszolom, hogy nem, csak belecsúsztunk az alvásidejébe.A vége felé, ha kezd műsorozni, a pénz már előkészítve, és már futunk is kifele. Abban bízom, hogy változni fog. Kedves kérdező, én azt vettem észre a sajátomon, hogy ha nem a kiságyba adom neki oda a tápszert, akkor valahogy jobban kizökken, így kihúzzuk 10-ig, ha babaringató van 10.30-ig. Igaz én utána nem tudok a többi kismamával sétálni, mert nekünk fel kell húzni a nyúlcipőt, de most ez van. Ha egyébként szerettek járni, próbáld meg, hogy átöltözteted, és ne a kiságyba add oda a tápszert.
2012. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Másfél évesen ennyit alszik?

Ez rengetegnek tűnik.

Délután is alszik?

Mennyit?

Este mikor fekteted?

2012. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért z tényleg fontos, h hogy alakul a napirendje? ez az egyetlen alvása? este mikor alszik el?
2012. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Este 8-9 közt alszik el. Nappal még alszik 13:30-15:30-ig.

Semmi baja nincsen, voltunk a sok alvás miatt dokinál is és laborban is. Minden rendben van. A 10 éves kisfiam is ennyit aludt. kisfiam 2 évesen aludt este 8-tól reggel 8-ig, majd nappal még délelőtt 1 órát, edéd után 3 órát és este 6-7-ig. Vele sem volt gond, egyszerűen csak jó alvók

2012. nov. 30. 12:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a kiságyba kapja a tápszert, mikor a fiam megy iskolába , akkor felkel játszanak issza a tápszert. Aztán ha elment suliba, apa meg dolgozni, akkor megy a szobájába és mutatja az ágyát
2012. nov. 30. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Ó! Akkor tényleg jó huzatja van ennek a kismókusnak! :-D Akkor a te döntésed, hogy fimoman próbálsz-e változtatni, de szerintem inkább akkor még várj, hátha változik, és keressetek olyan programot, ami az alvásidején kívül esik!Sok anyuka örülne ennek az alvásritmusnak! Az enyém is ilyen jó alvó. Én írtam a ringatós véleményt feljebb!
2012. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!