Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány ha ülve kakál, a...

Kislány ha ülve kakál, a hüvelyből hogyan szeditek ki a székletet?

Figyelt kérdés

SOS, kérlek segítsetek. Mióta ül állandóan ez történik, hogy minden tele van kakival. Biztos, hogy másnak is előfordul, sajnos nálunk naponta többször is, és minden egyes alkalommal gyomoridegem van, hogy hogyan szedjem ki, a víz is szerintem beljebb mossa csak ha csap alá tartom.

Köszönöm!


2012. nov. 30. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most nagyon elgondolkoztam, hogy ez lehetséges-e, de a google szerint igen.


mármint csap alá tartod fejjel lefelé a gyereket? Biztos, hogy nyugodtan ül és nem csinál, oké fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehet elérni.

Amúgy én simán orvoshoz vinném. egészséges nővel ez nem történik meg kis korában sem. Én most egy hasmenéses sztorit láttam, ahol ez történt.

2012. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is kakis néha ott, amikor egy durva adagot tol, de magába a hüvelybe nem megy belülre. A többit meg simán kitörlöm popsitörlővel.
2012. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még pelusos, és ahogy ülve kakált, szétkeni mindenhová.

Ha lemosod, nem kerül beljebb a kaki, de ha mégis, azt a hüvely kitakarítja magának, te ne piszkálj bele. Jó alaposan mosd le, de ha te megpróbálod kiszedni, akkor tuti beljebb tolod.

2012. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyes gondolom még nem tapasztalta hogy pelusos gyerek nyakig összekakálja magát ültében :))) elég kicsinyes a képzelő ereje,nem WCről van szó,butus.
2012. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, első: no comment!Az enyém sokszor a háta közepéig tiszta kaki! De én sem gondolom, hogy a hüvelybe is belemenne, legalábbis az enyémnek nem szokott. De ha mégis, szerintem elég, ha a nagyját leszeded popsitörlővel, a többit meg lemosod.
2012. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elnézést, elfelejtettem részleteket írni. Kislányom 7 hónapos, pelusos. Eszméletlen mennyiségeket képes kakálni, ami kenőcsös állagú (leggyakrabban). És amikor ülve bekakál még ugrál is a popóján, hogy tutti mindenhol legyen belőle. :S És én már láttam, hogy a hüvelynyíláson belül is volt. :(

2012. dec. 2. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
jaaaaa, bocsi, ne szóltam. Azt hittem, hogy WC-n ül, nem azt hogy pelenkában :D nem írtad, hogy mennyi idős és nem esett le :)
2012. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Árulkodó lehet a babák csoport ,ahol is a kérdés elhangzott ;) itt főként pelusosok a főszereplők :D
2012. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!