Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós kislányom az elmúlt...

3,5 hós kislányom az elmúlt pár napban nem akar aludni. Hogyan altassam el?

Figyelt kérdés
Éjszaka szerencsére jól alszik, de napközben csak max. 2 órát. Levegőn nem szeret lenni, ezért nem jön be a babakocsis sétáltatás sem. A szeme majd leragad, de akkor is nézelődik.
2012. dec. 1. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A szobácskáját besötétíted egy kicsit. Nálunk ez vált be, hogy félhomályt csináltam.Bár kaptam érte hideget meleget, hogy mi van ha elviszem máshova ahol nincs redőny! Mindegy! Szóval az enyém sem aludt levegőn szinte soha. Én felviszem a kis szobájába, tisztába rakom, betakargatom, megcirógatom a kis arcát, de semmi üntyüm-püntyüm, már nem beszélek hozzá, redőnyt leengedem, kijövök. Nem leskelődök, ha még gagyarászik, megy neki a kis forgója. Nálunk ez vált be,és napirendje van.
2012. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyém is 15hetes, és már egyre kevesebbet alszik napközben. Sztem ha nem nyűgös, akkor hagyd, hadd legyen ébren :)
2012. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!