Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj, ha ilyen nyirkos...

Ugye nem baj, ha ilyen nyirkos időben naponta kétszer kb.30 percre "kint hagyom" a 4 hetes babánkat az udvaron?

Figyelt kérdés
Jól becsomagolom, beteszem a babakocsiba, tologatom egy picit amíg el nem alszik, majd szél védett helyen hagyom egy picit, amíg elintézem a dolgaimat.
2012. dec. 1. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem jól csinálod! Nekem azt mondták, hogy két hetes kortól minusz 5 fokig ki lehet vinni, mindig egy picivel több időre.
2012. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
ha kutya, macska nem bánthatja, akkor szerintem nyugodtan otthagyhatod, bár én nem tenném. mert sosem lehet tudni.
2012. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 1 hete folyamatosan szoktatjuk a kinti levegőhöz. Voltunk már 40 perces sétán is. Nincs se kutya, se macska. Rálátok tulajdonképpen, mert fát hordok be, a kazánnal molyolok ilyesmi. Csak a nyirkos idő miatt féltem inkább.
2012. dec. 1. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Én raknék alá egy légzésfigyelőt! De ártani biztosan nem árt, ha fél órát a friss levegőn van!
2012. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparázni.Persze az ember hajlamos rá. De gondolj bele. Szélvédett helyen, beöltöztetve, babakocsiban mi baja lehet??? Semmi, alszik egy jót a levegőn. Ha már most 5-6fokba paráztok, mi lesz a mínuszokban? Én akkor is kiviszem majd a gyerekem, ha csak 15 percre is.

Az Én Fiam is még csak 2 hónapos, de 3 hetes kora óta 1, 1,5 órás séták vannak. Végigalussza a babakocsiban.

2012. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabszem ***** válasza:
Úgy ahogy az első válaszoló is írta, -5 fokig nyugodtan. Én is kinnt aludtam a szakadó hóesésben mikor pici voltam (Decemberben születtem) , persze az eresz alatt.
2012. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed, kell nekik a jó levegő. Jobbat alszanak.Picit kend be az arcát, ha eddig nem tetted. Szép idő van ma is.
2012. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ködös az idő akkor inkább ne,egyébként bátran!
2012. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen -igen! Utolsó előtti jó hogy felhívtad erre a figyelmet, van ilyen időjárás elleni krém, nem túl drága mondjuk a dm-es 2-300 ft. Kend be vele a kis arcocskáját. Szerintem az sem jó, ha valaki, még a "széltől is óvja"a babáját! Edződnie kell a kinti életre! Jól csinálod! Jó babázást! Első voltam! :-)
2012. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. dec. 1. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!