Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csecsemős nővérek azt...

A csecsemős nővérek azt mondták akkor lakik jól a baba, ha minden szoptatás után bekakil. így van?

Figyelt kérdés

a babám (kisfiú) 2 hetes, és minden második szoptatás után rotyog a gatya, igény szerint,de azért 3 óránként eszik, meg ha látom hogy keveset szopizott fél óra múlva visszarakom a cicire.,biztos hogy jóllakik mert nagyon puha lesz a mellem miután evett.

azt mondták jó a súlya,3620 grammal született ennyivel is jöttünk haza a kórházból nem veszített a súlyából.

a minap mértük,és 3700 gramm,. azt mondta a védőnő ez nagyon jó, mert a babák kb 2 hetes korukra hízzák vissza a születési súlyukat, ő meg már túl is lépte.


akkor remélhetem hogy tényleg jól van lakva,?

nyugodt baba,és sok pisis és kakis pelusa van.


nálatok is így van ez???!!!

szóval bekakil evés után?



2012. dec. 1. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kisfiam az első 3 hónapban szinte minden evés közben rottyantott. Fél éves koráig havi 1 kg-at hízott, volt egy hónap hogy 1,5 kg-ot hízott. Igény szerint szopizott 2,5-3 óránként éjjel-nappal. Éjszaka ha jól emlékszem picinek sem kakilt csak nappal.
2012. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

szépen gyarapszik.

Nálunk nincs így, mármint a lányom is szépen gyarapszik, de 2 naponta kakil és mégis jóllakik.

Volt egy időszak, mikor éhes maradt kaja után, akkor sokat sírt, keveset aludt, ha aludt egyáltalán, borzasztó időszak volt, most meg teljes nyugalom van, szépen alszik, ha meg fennt van akkor is jókedvű, mosolygós, biztos, hogy nem éhes.Viszont a pelus az mindig pisis!

2012. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
megnyugodhatsz szerintem teljesen jól van lakva a babád, sőt ha anyatejes az sem baj ha hetente 1x van kakija
2012. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam

nagyon izgultam ezen a dolgon..

2012. dec. 1. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy baromság. Akkor az én kisfiam nem lakik jól soha? 7-10 naponta kakil, pisis pelus viszont van vagy 10 egy nap.
2012. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy tudtam, hogy a pisis pelusok a lényegesek ebből a szempontból, nem az, hogy hányszor kakil. Nem volt minden evés után kaki egyik gyerekemnél sem, naponta 2-3 alkalommal volt csak! Egyébként egy pici baba abszolút megbízhatóan (hallhatóan) jelzi, ha éhes marad, ebben biztos lehetsz!! :)))
2012. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Butaság.

Az én fiam majdnem minden szopi után kakilt. Ahogy nőtt úgy ritkultak az alkalmak, a szomszédom kisfia akivel együtt szültünk heti 2-3 alkalommal kakált. Az elv szerint amit állítassz az ő fia már éhen halt volna :-D

2012. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!