Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hós babák anyukái! Szerint...

Pár hós babák anyukái! Szerintetek ez még normális?

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja nem kapok határozatot a MÁK-tól, hogy elbírálták-e a családi pótlék igénylésem. Telefonon se kerestek, hogy esetleg valami hiányozna a papírok közül. Más is járt így? Vagy mindenki megkapta 30 napon belül? Ettől függetlenül lehet, hogy már 3-án utalnak majd? Tanácstalan vagyok.

2012. dec. 1. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom várd meg a kedd reggelt. Ha nem érkezik meg, akkor feltétlenül telefonálj! Nekem hó közben küldték, nem várták meg a hivatalos utalást. Ha jól emlékszem igénylés után 2 héttel.
2012. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a jóváírás sms-éből tudtam meg, hogy elbírálták, majd mikor már a 2.-at is elutalták (és már el is költöttük), megjött a határozat, majd rá 1 hónapra jött egy levél Pestről, amiben a nyomtatvány volt, amivel meg kellett igényelni. Elég nagy káosz lehet ott. Hajdú-bihari MÁK-nál igényeltem,és köv. hónapban már utaltak is.
2012. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A második válasz biztatóan hangzik:-))
2012. dec. 1. 19:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha gond lenne az igénylésemmel, már telefonáltak volna, ugye? Mert az igénylőlapon feltüntettem a számom. Tartok ugyanis tőle, hogy gond lehet. Nagyfiam aki 17 éves elmult, külföldi suliban tanul és nem mellékeltem iskolalátogatásit.
2012. dec. 1. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztosan értesítettek volna. Ha mást nem levélben. Ja igen, a határozat nekem is 2-3 hónappal később jött! :D De az kit érdekel, csak utaljanak. Szerintem meg kapod te is kedden. Ha mégsem, tényleg feltétlen hívd fel őket. Nehogy el keveredjen a papírod, aztán megint várnod kelljen.

Első voltam

2012. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bizakodom :-)))
2012. dec. 1. 21:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Első, te melyik megyéből vagy? Én Somogyból.
2012. dec. 1. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajdú-Biharban se kapkodják el 2 hónapos volt a fiam mire kijött az első családi meg gyes... Pedig kb. 10 napos volt mikor beadtuk a papírokat..
2012. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem jött még semmi. Most mit csináljak? Ha felhivom őket, mit kell mondanom? Diktáljam a telefonba az adataim?
2012. dec. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!