Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A PANADOL helyett mit lehet adni?

Kriszta66 kérdése:

A PANADOL helyett mit lehet adni?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a kislányomnak most sorozatba jönnek a fogai és a panadolt scak 3 naoig lehet adni van valami más amit tovább lehet . A chamomilla már nem jó.
2009. aug. 18. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen Suspensio, ugyancsak fájdalomcsillapító, de nem tudom meddig lehet adni.
2009. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Nurofent adok neki, arra is az van írva, hogy 3 napig. És abból már kettő letelt. Nem tudom, mi lesz.
2009. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen agodom mert az éjszakáink nem igazán jók . 6 hónaposan bujt ki 2 fogacskánk most 11 honapot töltjük 20-án éa most 4 fogacskája bujt ki és ha jól láttam 3 már készülöben van.
2009. aug. 18. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Benuron szirup, az is nagyon jó
2009. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a BENURON szirupot hány napig lehet adni ?
2009. aug. 18. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Megnéztem, a Ben-u-ron szirupra ugyanaz van írva, mint a többire, ha három nap alatt nem tapasztalható javulás, orvoshoz kell menni. De ez egy láznál természetes, de fogzásnál?? Tehár ilyen értelemben szerintem a Panadol, a Nurofen, meg ez egyenértékűek... De talán, ha kihagy az ember egy-két napot, valahogy átvészeli, és addig sem történik semmi, újra lehet adni.
2009. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Homeopátiás dolog is érdekel?

A homeopatia.info.hu oldalon nagyon sok mindent lehet találni a fogzás negkönnyítésére!

Vagy ha írsz a privát emailemre akkor én is tudok neked segíteni ajánlani egy-két készítményt. Ezeknél is van egy bizonyos idő ami után csökkenteni kell a szedés mennyiségét, de ez nem tartalmaz mindenféle vegyszert, meg más egyéb dolgokat.

Olvass utána az adott honlapon és ha nem talál megfelelőt akkor a legközelebbi gyógyszertárba biztos tudnak segíteni, vagy én is írok neked szívesen.

Üdv. egy 15 hónapos anyuka.

2009. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld felezni az adagot,ha elég neki úgy is.Úgy adhatod neki 6 napig is.Dokinénink mondta.Dentinox gél,azt napi 3x lehet,vagy Dologél azt bármikor.
2009. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!