Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gáz, ha nincs kedvem mást...

Nem gáz, ha nincs kedvem mást csinálni a babázáson kívül?

Figyelt kérdés

Mármint nem járok tanfolyamra,főiskolára,stb.Igazából csak az a fontos,hogy mi a jó a babámnak.

A külsőmmel sem foglalkozom annyira és csak repülnek a napok.ja,a munkahelyem sem hiányzik.Nem fogom megbánni,hogy nem voltam aktívabb és nem tanultam stb.Tapasztalataitok?


2009. aug. 18. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
de gáz. Pár év múlva nagyobb lesz a gyerek, te meg ott maradsz igénytelenül, lustán és bután... sajnálom a férjed. Ezért van sok válás, mert neked már csak a gyerek létezik a párod nem. aztán majd nyavajogsz ha megcsal.
2009. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
jah és lehet lepontozni, csak ne feledd Te kérdezted a véleményünket...
2009. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
27%

igen,elég baj!igaz,amit előttem irtak!

de mondjuk alapból nem vállalnék be fiatalon egy babát!

inkább a saját jövőm számit!

2009. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van az elsőnek. Az ok hogy nem mész suliba gyerek és háztartás mellet mert azt nem mindenki bírja DE: magadat legalább ne hanyagold el. Legyél szép és csinos anyuka akire a férje büszke lehet.
2009. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
igazam van, mégis le vagyok pontozva. Ki érti ezt...?
2009. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem, mintha en irtam volna.

eleget szaladgaltam eveken keresztul.

magass sarku cipo, smink, frizura, kosztum, stb. jo egy kicsit ellazulni es elvezni az eletet kenyelmes ruhaban, cipoben. nagyokat setalni es altatni, sot aludni a babaval egyutt. Sokkal ertekesebbnek erzem magam, mint a munkaban. Kiszolgaltam az 546783-dik klienst, na es? jott az 546784-dik utana. A gyerekkel mas es olyan rovid ez az ido.

Mit kell annyit diplomazni, rohangalni?

Orulj a gyerekednek! O is orul neked, jobban mint a diplomadnak.

2009. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Hát csak majd utána ne nyavajogj, hogy egyedül maradsz (mármint barátok meg tervek nélkül, és a férjed sem biztos hogy boldoggá teszi ez), mint az egyik kérdésben, ahol háborogtak az anyukák, hogy a gyerektelen barátnőt eltűnnek... Mit csinálsz ha felnő a gyere, magadhoz láncolod? Majd akkor próbálsz mindent bepótolni?
2009. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

én elhiszem h most a baba a minden...de nem lehetsz állandóan mellette! Nem hanyagolhatod el a környezetedet, ki kell takarítani, mosni, főzni, és a pároddal lenni. Közös programok...stb.

Néha vidd el a nagyihoz is egy kicsit, vagy bízd rá olyanra akiben 100%-ig megbízol és menj el fodrászhoz, kozmetikushoz...

Ne hagyd el magad. A férjednek szüksége van arra a nőre akit még anno megismert...és igenis vele is kell foglalkozni! Éreztetni vele h ő is létezik nemcsak a gyerek.

2009. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor félre értettél.Együtt vagyunk hárman nagyon sokat.Szinte minden időnket együtt töltjük.Pont azt szerettem volna mondani a kérdésemmel,hogy egymáson kívül nincs kedvem mást csinálni és az időmet tanulásra,kozmetikusra,műkörmösre pazarolni...

Olyan gyorsan elrepülnek ezek a babázós évek.

Annyira azért nem vagyok igénytelen csak nem járok szépségszalonokba.A férjem meg remélem,hogy nem azért fog megcsalni,mert sokat vagyunk együtt hárman.

Leginkább az érdekelne,hogy van e aki megbánta,hogy nem pörgött jobban ebben az időszakban.?

2009. aug. 19. 00:11
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Egy nő kényelmes melegítőben és sportcipőben is lehet csinos!! Csak akarni kell. Nem azt mondtuk hogy kisestélyiben babázzon. De az hogy ápolt, igényes legyen igen is fontos. Nem nagy szám egy férfit találni hanem megis kell azt tartani.
2009. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!