Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szmogriadó esetén kiviszitek...

Szmogriadó esetén kiviszitek sétálni a babát?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom minden délután szoktunk sétálni, de most nálunk (Miskolc) elég rossz a levegő.
2012. nov. 20. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze én sem akarom kivinni, csak tartok tőle, hogy itt Miskolcon hónapokig szinte folyamatosan ez lesz. Sok a szegény család (finoman fogalmaztam) és ne tudjátok meg mivel fűtenek. Senkit nem zavar, hogy a város közepén egyesek a gumit égetik.
2012. nov. 20. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem viszem ki! Bár én Budapesti mellett lakok, de látom, h napok óta taknyos, ködös az idő, így nem viszem ki! Ha nincs levegőn pár napot, nem hiszem, h gond lenne... Nekem mindig nyitva van több ablak itthon egész nap! A szobájába is, csak akkor csukom be, ha leteszem aludni! Szóval nem "poshad" be a gyerek! :D Szerintem nem fog ez az állapot sokáig tartani! Addig pedig kitartás! Ha pedig nagyobb gyereked van már és fontos, h kimozduljatok, menjetek játszóházba, stb...
2012. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó, még csak ez az egy 3 hónapos kislányunk van. Remélem tényleg néhány napon belül jobb lesz, mert szereti a sétát.

2012. nov. 20. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is miskolci vagyok. Nekem már 2,5 éves bölcsis a lányom. jelenleg itthon vagyunk, mert beteg, de ahogy kinézünk az ablakon borzalom amit látunk. Süt a nap mégis minden tiszta homályos "ködös". Nem mennék ki 3 hónapos kicsivel ha nem muszáj.

Engem is rettenetesen bosszant, hogy már szellőztetni sem lehet se reggel, se este. Borzalmas füst szag tódul be az ablakon.

2012. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem de még a két éves lányomat se
2012. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vinném, bár tudom,hogy Neki és Neked is jót tenne a levegő, elég rossz egész nap otthon ülni. Mi Szombathelyen lakunk itt általában elég jó a levegő, de most iszonyú ködös, doktornőnk szerint hurutos idő van. Addig megyek ki 8 hónapos babánkal amíg elvisszük a nagyot az oviba ill. érte megyünk.

Komolyan Miskolcon ilyen gáz a helyzet? Hallottam, hogy riadó van, de nem gondoltam, hogy fűtenek mindennel, és azért is.:-(

2012. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Miskolcon bőven van hely kirándulni ,hétvégente autóba a gyerekkel és ki a friss levegőre.
2012. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


A gyerek napi levegőztetésére gondoltam.

Egyébként 3 hónapossal hétvégén sem kirándulunk, mert bár már nem 3 óránként, "csak" 4 óránként eszik, a közte eltelt idő alatt nem jutunk túl messzire a belvárostól. Azért a Bükkbe nem viszem ki a vízforralót, cumisüveget, tápszert, stb.

2012. nov. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!