Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti utnak indulnátok ilyenkor...

Ti utnak indulnátok ilyenkor a babátokkal?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányunk, hétvégén anyósékhoz megyünk, akik majdnem 40 km-re laknak tőlünk. A párom már pénteken menni akar, csak az a gond, hogy céges év végi összejövetel lesz neki fél 5-kor. Azt mondja nem baj, ha vége lesz akkor megyünk, kb. este 7-kor el tudunk indulni. Csak egy a baj, amit nem akar felfogni, hogy mivel a kicsi napközben nagyon keveset alszik, 6 óra körül már nagyon nyűgös, és amúgy is legkésőbb fél 8-kor megyünk fürödni, vacsi, aztán alvás. Én nem szeretnék ilyenkor már elindulni vele. Mondtam a páromnak menjünk szombat reggel, de hallani sem akar róla. Mit tennétek a helyemben?
2012. dec. 3. 09:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
8-as hozzászóló! Egyetértek, hogy nem szép, hogy így lehurrogták egyesek a kérdezőt, de remélem a rossz háziasszony megjegyzésedet, nem nekem szántad, vagy még egyszer olvasd el amit írtam! Nem azt mondtam, hogy a kérdező rossz háziasszony, de ha ő is kifogásolja, és nem érti, hogy miért az anyós szervezi meg a férje és a gyereke ünnepségét, akkor ez ellen aztán igazán lehetne tenni. Nekem elképzelhetetlen, hogy ha felemelem a telefont, és meghívom anyósékat, akkor ők ezt semmibevéve magánakcióba kezdjenek.7-es válaszoló voltam, fölötted!
2012. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem elég figyelmesen olvastam el, amit írtál, csak úgy felbosszantott a sok gonosz hozzászólás. Még egyszer bocs. 8. válaszoló
2012. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, én sem szeretem ha lehurrogják a kérdezőt, főleg nem ilyen módon! Segíteni kell tanáccsal, és nem bántani őt! Én legalábbis ezt tartom szem előtt, ha válaszolok! :-)
2012. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normális válaszokat adtak!

Egyáltalán nem hisztizek, és nem az van, hogy nem akarok menni! Egyszerűen elegem van abból, hogy mindig nekem és a gyereknek kell alkalmazkodni a csalához. És köszönöm annak a jóindulatú válaszolónak, aki azt írta hogy az én hibámból nem alszik a kicsi. Képzeld 4 hónapos koráig rendesen aludt. Onnantól kezdve bármit csinálok nem alszik többet, pedig nincs zaj, stb...

És ha hiszitek ha nem mielőtt megszületett a kicsi, előtte is mindig anyóséknál kellett tartani a szülinapokat. Mi megtartottuk otthon, hiába hívtam őket nem jöttek, mert mindig azt mondják, majd náluk!

2012. dec. 3. 12:03
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, nyugodtan mehettek reggel is, így a baba és Te is nyugodtan töltitek az éjszakát. Én se szeretek ilyen pici babával este elmenni. Nálunk is 6-kor fürdés aztán alvás, ezt szokta meg, és ezt is igényli.Bárhol vagyunk fél hatkor legkésőbb hazajövünk. Azért vagyunk ketten a férjemmel, hogy ha esetleg a nagynak programja van, bár télen este 6 után nem szokott akkor egyikünk otthon marad a másik megy vele. Ilyen pici babának még kellenek a megszokott dolgok, a biztonság, teljesen megértelek kedves kérdező.

Pár év múlva könnyebb lesz addig pedig nekem legalábbis a baba az első,hozzá kell alkalmazkodnom, nem neki énhozzám.

Ez az én véleményem persze másnak lehet más.

2012. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kicsim most 4 hós, és van hogy este ötkor döntjük el, hogy hazamegyünk a nagyszülőkhöz, de mi 180 km-re vagyunk. Bő két óra az út. Nem szoktam ezen fennakadni. Az, hogy esetleg felkel, és este későn alszik el, nem baj. Nem óramű egy baba. Mindig változik minden. Én nem agyalnék ezen, ráadásul 40 km-ről beszélünk. Menjetek csak.
2012. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!