Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi idős korától és milyen...

Menyi idős korától és milyen gyakran fürdötök együtt babátokkal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Soha nem fürödtünk együtt egyik gyerekünkkel sem. Nem egészséges felnőttnek egy babával fürdeni.

?ég mi felnőttek sem fürdünk egy más vizében.

Az egészség fontosabb, mint a vízspórolás.

2012. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
4 hónapos korában fürödtünk először együtt. Kb. 3 éves koráig fértünk együtt a kádba. De mi előbb lezuhanyoztunk, utána engedtünk vizet és abba pancsoltunk, így biztonságosabbnak gondoltuk, hogy a kicsi ne abban a vízben ázzon, amibe a koszt, izzadságot mostuk le magunkról.
2012. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Hallottam hogy sokan fürdenek együtt a babájukkal mert hogy az a babának jó de mi egyikkel sem fürdünk mert az ember az azért más nedveket,izzadság stb áraszt mint egy csecsemő vagy pici baba.
2012. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Soha. Gusztustalannak tartom.
2012. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja, azt nem írtam, hogy nem mindennapi dolog volt, csak alkalmanként.
2012. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

2,5 éves lesz a kislányom januárban és még nem fürödtünk vele és nem is fogunk.

Egyszer kb. 2 éves korába beültem mellé fürdőruhába, mert akarta, de előtte megfürödtem. Szerintem sem jó együtt fürödni a gyerekkel.

2012. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Eléggé meglepődtem az eddigi válaszokon. Mi 3hónapos kora óta együtt fürdünk vele minden nap. Egyik nap apuval, másik nap anyuval. Természetesen előtte lefürdünk és így tisztán ülünk be mellé a kádba. Egyrészt sokkal könnyebb így fürdetni, mint begörnyedve a kádba, másrészt nagyon nagy élmény a babának is nekünk is.

Előtte megkérdeztem a védőnőt, ő moondta, hogy 3 hónapos kortól már lehet.

2012. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7-8 hónaposan kinőtte a kiskádat. Akkortól a nagy kádban fürdünk együtt. Nagyon jó móka és imádja. Néha átengedem apucinak, ő is imádja. Előtte persze mi is lezuhanyozunk. Szerintem aki nem próbálja, hatalmas élményről marad le.
2012. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hónapos kora óta. Viszont mindig is zuhanyoztam előtte. Hatalmas élvezet ám együtt pancsolni :)
2012. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!