Elkezdhetem?

Figyelt kérdés
A babam 3 honapos!Elkezdhetem a hozzataplalast?Ti mikor kezdtetek?
2012. dec. 3. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha anyatejes, akkor várj 6hónapos koráig. Ha tápszeres, akkor pedig várj még 1 hónapot.
2012. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert 3 hónapos? Anyatejes vagy tápszeres?

Nem sok infót adtál.

2012. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tapszeres.De azt olvastam itt valamelyik nap hogy ha tul keson kezdem akkor nem fogja elfogadni,mint hogy ha elkezdem most...
2012. dec. 3. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez attól függ, hogy mennyi tejed van, tápszerezed-e.

Általában 6 hónapos koráig kizárólag anyatej és tápszer kell nekik. Utána lehet hozzátáplálni a babákat.

Nekem volt elég tejem, így éppen 6 hónapos korától kezdtem kóstoltatni mással is a fiamat.

De biztos vannak anyukák, akik hamarabb kezdik.

2012. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Itt írogatnak mindenfélét össze-vissza. Igaz, az enyémek mindketten anyatejesek voltak, és 6 hónaposan kezdtük, de egyiknek sem volt soha semmi problémája az új ízekkel.

Bírom az ilyet, hogy soha nem fogja elfogadni. Ez azt jelenti, hogy újabban még a 10 évesek is csak anyatejen vagy tápszeren élnek? :)

(Bocs, az irónia nem neked szólt, hanem annak a 64 százalékos válaszolónak, aki ezt az ostobaságot terjeszti itt.)

2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, nálam is kicsit fintorgott az almától, de a barackot imádta :)

Lehet próbálkozni, e ha nem ízlik neki, akkor nem kell erőltetni. Majd megszereti :)

2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat,varok meg valszt!
2012. dec. 3. 14:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm babája tápszeres volt, 6 hónapos koráig nem kapott mást. Vagyis a tápszer mellett ivott még babáknak való teát. Most 10 hónapos és mindent megeszik, nem utasít vissza semmit. Akkor is ha tápszeres, még szerintem nagyon korai a hozzátáplálás. Én úgy tudom, hogy még legalább egy hónapot kellene vele várni.
2012. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én babám is tápszeres, 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. 6 hónapos lesz jövő héten, a gyümölcsöket imádja, a főzelékeket is kezdi megszeretni, az uzsonnát kiváltottuk,most az ebéd van soron. Szerintem várd meg a 4 hónapot és akkor kezd el.
2012. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezd el 1 hónap múlva,sokkal jobban jársz.
2012. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!