Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki zenebölcsibe jár a babájáv...

Aki zenebölcsibe jár a babájával! Mi a véleményetek róla? Miben más mint pl. a ringató? Meddig tart a foglalkozás? Szereti a babátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyósjelöltem zeneovit csinál, páron már én is részt vettem (lelkesen fújtam a lufikat:)). Imádják a gyerekek, mindig nagyon jól érzik magukat. Ott szokott lenni arcfestés, hajtogatás, lufirajzolás, egyéb kézműves dolgok és persze éneklés, táncika.
2012. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! De akkor ez ovi! Az én babám 13 hónapos, így ez csak később lenne neki jó!
2012. dec. 3. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi járunk, már a fiam 6 hónapos kora óta. Most 19 hónapos. Rengeteget fejlődött, nagyon szereti, nagyon ügyes. Én is sokat tanultam és ez fontos, hogy itthon napi x órában le tudjam értelmesen kötni. Nagyon sok szót mond, de ami fantasztikus, hogy szinte mindent ki tud fejezni mutogatással, amit a zenebölcsiben tanult. Mindenképpen érdemes járni. Egyébként szerintem mindegy hogy ringatóra, zenebölcsibe, tücsökzenére, vagy mire jártok. Lényeg, hogy aki vezeti, értsen hozzá. Nagyon meglátszik ha nem így van, észre fogod venni. Voltam olyan helyen ahol a vezető kérdezte hogy akkor most mit énekeljünk, stb. Az egész egy káosz volt és a gyerekek is így reagálták le.

Szerintem mindenképpen járjatok, nagyon hasznos.

2012. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ott a helyünk, később meg a zeneoviban. Ringatóra járunk, és imádja, és valóban jobban fejlődik a hallása, és a szókincse is!
2012. dec. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!