Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor vállalt be 2. babát?

Ki mikor vállalt be 2. babát?

Figyelt kérdés
A kislányom még csak 4 hónapos, de majd később lehet, hogy szeretnénk neki egy kistestvért a párommal. Csak nem tudom, hogy mikor lenne alkalmas. Ugye most még picike a babám, azért nem jó most vállalni. Ha meg már később vállalnánk, azért nem lenne ideális, mert nem akarok évekig GYES-en lenni. Valamikor dolgozni is kell. Szerintetek mikor a legmegfelelőbb? Ki mikor lett várandós az első baba után? Mennyi idős volt akkor a picur? Nem volt nehéz 2 gyerekkel?
2012. dec. 3. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
22 hónap különbség, szerintem jó így.
2012. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam februárban lesz 4 éves. Jövőre tervezzük a tesót, 2014-ben születne meg.
2012. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 éves lesz visszamegyek dolgozni, fél-1 évvel később abbahagyjuk a védekezést.
2012. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 ev 3 honap a kulonbseg. A nagy 3 eves 5 honapos a kicsi 2 honapos. Mindketto fiu.

En nem vallaltam volna be kissebb korkulonbseggel mert kulfoldon elunk es nincs segitsegem.Igy azert a nagy mar eleg onallo bar miota baba van elvarja O is,hogy kiszolgaljam,tobbet foglalkozzak vele :).

Viszont akinek van segitsege sztem nyugodtan vallalja be kissebb kor kulonbseget mert legalabb egyutt nonek fel a gyerekek.

2012. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszolótól kérdezem, hogy akkor te még 3 évig GYES-en leszel?
2012. dec. 3. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok.

Mi kulfoldon elunk. A 3 evesem csak szeptembertol lesz ovis mert itt 4 eves kortol van ovi. Bolcsi meg nagyon draga. Viszont a ferjem keres annyit,hogy siman itthon tudok maradni a ket gyerekkel. Viszont ha a kicsi 2 eves lesz akkor keresek part-time munkat mert mar kezd sok lenni kicsit ennyi itthon toltott ido :)

2012. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 hónap korkülönbség, imádják egymást. A pici 11 hónapos, imádom őket, ahogy négykézláb fogócskáznak a lábam körül. Pont jó így, de az tény, hogy a eleje nagyon nehéz.
2012. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!