Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kislányom nagyon sok...

5 hetes kislányom nagyon sok levegőt nyel! Adnátok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés

Ha böfiztetem nem böfög, csak ha lefektetem és utána pár perc és felébreszti a böfi!

Infacoltól undorodik!Espumisan csepp sem jött be!:-(


2012. nov. 29. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy szopizik vagy cumizik, mert attol is fugg. Mindenkeppen bofiztesd, ne rakd le bofi nelkul akkor se, ha 10 percig vagy tovabb kell raznod. :-)

En ugy szoktam, hogy mar eves kozben, mikor a karomban vagy az olemben van razogatom picit, mert amikor eszik a kajaval egyutt apro levegobuborekok keletkeznek a gyomraban es ha razogatom picit kozben, (remegtetem a labam), akkor mar eves kozben osszeallnak a buborekok egy nagyobb buborekka es konnyebben kijon. Azt is probalhatod, hogy a gyomranal (bal bordaiv alatt) egy kis nyomast gyakorolsz a pocakjara, nem erosen, csak pl. ott fogod vagy ha a valladra fekteted, akkor a vallad azt a pontot nyomja es ugy razogatod, akkor is konnyebben kijon a buborek.

Nalunk omlott a tej a cicimbol es majd megfulladt tole, de nem engedte el a cicimet es rengeteg levegot nyelt. A doki azt tanacsolta, hogy fekudjek hanyatt es ugy szoptassam, gravitacioval szemben, mert akkor nem omlik bele a kaja, hanem a maga utemeben tudja szivni. Nalunk bejott. De persze ez csak akkor lehetseges, ha ciciztek.

Sok szerencset!

2012. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szopizik? akkor olyan testhelyzetet találj, amiben kevesebb levegőt nyel, pl.fiam oldaltfekves jóval kevesebb levegőt nyel mint bölcsőtartásban.
2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk nehéz esetekben az bejön általában, ha büfitartásban leülök vele kényelmesen hátradőlve. Vagyis jobban előredöntött helyzetben van ilyenkor mint ha simán állva fogom.

2012. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen pózban eteted. Próbáld meg úgy, hogy a teste döntve legyen, a feje értelemszerűen magasabban. Ha kész vagy, dőlj hátra, nem kell teljesen lefeküdni, csak annyira, hogy amikor a babád a hasadra, mellkasodra fekteted, ő inkább hason legyen, mint függőlegesen. Így paskold a fenekét. Nálunk ez vált be, ráadásul nem olyan fárasztó, mintha rázogatva járkálnék vele. Etetés közben is tarthatsz büfiszünetet, ezt a gyerekorvosunk ajánlotta, de én nem tudtam, mert a picurkám addig nem engedett, amíg jól nem lakott. :-) Egyébként nálunk is előfordul, hogy büfi után lerakom és. még jóval utána is képes büfizni.
2012. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan úgy megy mint "4"-esnél és közben egy böfi szünet is.
2012. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!