Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hörgőszűkületes babák anyukái...

Hörgőszűkületes babák anyukái írnátok egy pár sort? Mit szedtek, hogy vagytok, a babátok könnyebben betegszik-e meg, Légzése szapora és hangos-e stb.

Figyelt kérdés
Az én babám 6 hónapos,kishörgőszűkülete van.Sajnos emiatt sűrűn beteg.Allandó gyógyszert kell szednünk és sze.hörgőtágítót.Nagyon el vagyok keseredve,de azt mondják majd kinövi.Hát remélem.Emellett még ekcémás is.Várom a válaszokat.Köszönöm.
2009. aug. 19. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Neharagudj,hogy válaszolok,nekem nincs gyerekem,de én asztmás vagyok 4 éves koromtól(félrekezelt ekcémából alakult ki),az lényegében ugyanez...

Én egyet tudok javasolni nagyon,de azzal még egy évet várnotok kell,bár talán már csak fél évet,attól függ hová mennétek.Az a neve,hogy AREC sóterápia.Ez egy száraz sóterápia,ami nagyon jó a tüdőnek,krupposok,asztmások allergiások járnak ide és nagyon de nagyon használ...nemtudom hallottál e már olyat,hogy légzésfunció.Az asztmások,akik tényleg nagyon betegek,örülnek ha 50%ot fújnak,ez azt jelenti,hogy gyakran betegek,úgy mint a te babád,ha mennek 10 métert már fulladnak,sípolnak meg ilyenek.Ha 20x 40 percet/gyerekekkel csak ennyit szabad) bent lesznek,nagyon de nagyon jól lesznek.Én jártam ilyen terápiára,addig 80%ot fújtam(nekem terheléses asztmám van tehát jobb az értékem),ezután 106%ot,ami köbö azt jelenti,hogy egészséges vagyok.Ahová én jártam ott a tulaj,30%ot fújt a kúra utn 98-at...amíg jártam,volt ott 2 éves kruppos kisfiú,asztmás alleergiás midnenféle és jobban voltak,ezt a kúrát évente 2x kell ismételni nem olvsó nekem 30ezer volt a 20 alkalom,de megéri szerintem neked is...mert jó azért tudni hpg yőleg az asztmásokat szteroiokkal nyomják tele,én diaphilinen éltem kiskoromtól,elég durva köhögésem volt mindig 4 éves koromtól járok tüdőgondozóba most vagyok 21 gondolj bele ez mekkora szenvedés pedig azzal hitegettek kinövök...hát nem...egyébként a kúra óta a 10. emeletre eltudok menni fulladás nélkül,előtte a 4.ig jutottam de akkor már meghaltam...

Keress rá neten erre a terápiára AREC sóterápia,pesten a sportkórházban van és a 3. kerületben ,ezen kívül miskolcon tudom,hidd el megéri és érdemes előre megtudni mi merre...amit nem javaslok az a sima sóterápia,az a nagy tömbös,van ovikban bölcsikben,meg a sóbarlangok,,,tele vannak bacikkal a száraz sóterápia steril ezért is ezt javasoltam(én már az össezs fajtát megjártam amúgy)...


A másik fontos a levegő...tudom nehz fél évessel,de legalább hétvégégen legalább havi egyszer menjetek heyes vidékre,vagy erdélybe,ahol friss a levegő nem olyan dohos füstös mint a nagyvárosokban...ennyit megér az a csöppség nem?

2009. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy!Köszönöm szépen a válaszodat.Utánnaérdeklődöm és ki fogom bróbálni ezt a terápiát!Sajna már így is szedjük a szteroidot.Remélem nekünk is segíteni fog,de én még bízom benne,hogy kinövi.

Kívánom neked,hogy ha lesz babád ő teljesen egészséges legyen,és ne örökölje tőled ezt a borzalma!Mégegyszer köszi!Szia.

2009. aug. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!