Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogunk így eljutni a...

Mikor fogunk így eljutni a hozzátáplálásig?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 hónapos, 3 és fél hónaposan próbáltam meg adni neki tejpépet, elfogadta ugyan kanállal, be is tudtam neki adni a kis szájába, de csak gyűjtögette, meg kellett őt utána itatni, hogy lenyelje. Nagyon sírt közben, ezért arra gondoltunk, hogy várunk még vele egy kicsit. Inni pedig rostos bébiitallal próbálkoztunk, nagyon ízlett is neki, de azt hitte, hogy eszik és nem iszik, nagyon sokáig itta, amikor meg elvettük, sírt. Este meg 2 órán keresztül sírt. Szerintem fájt tőle a hasa. Szerintetek mikor kezdjek el újra próbálkozni? Arra is gondoltam, hogy a hétvégén csinálok neki almalevet gyümölcscentrifugában!
2012. dec. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
éhes maradt azért sírt.2 étkezés között kezd a kóstoltatást,ha nem fogadja el ne erőltesd.lehet hogy csak 5 hónapos lesz rá érett.az én kisfiam sem egyből evett,vártam egy hetet,és bepuszilt egy egész almát reszelve.5 hónapos,mindent megeszik amit adok neki.
2012. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod ilyen fiatal korában elkezdeni a hozzátáplálást? Ezek szerint ő még nem áll készen rá. Ha anyatejes, akkor bőven ráér 6 hónaposan elkezdeni, ha tápszeres, akkor is min. 4 hósan.
2012. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tápszeres, és szerintem nem korai elkezdeni a hozzátáplálást. Pláne, hogy itt a tél! Sok gyümölcsre van szüksége. A bébiételeket is 4 hónapos kórtól lehet kapni a spárban például. Nem hinném, hogy az baj lenne, hogy pár nappal előbb kezdtem el volna hozzátáplálni 4 hónapos kora előtt.
2012. dec. 4. 17:57
 4/5 Baranka ***** válasza:
Off leszek. Kimondta, hogy tejpéppel kezd a hozzátáplálást?
2012. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálát úgy kell elkezdeni,hogy egyszerre csak 1 dolgot vezess be, abból sem sokat 2-3 kanállal ,hogy szokja, mert nehezére esik még megemészteni. 1 hétig csak 1 dolog köv héten egy másik új dolog..stb. És mindig idény zöldség-gyümölcs,tehát most alma, sütőtök..stb.
2012. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!