Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezdtetek a hozza...

Mivel kezdtetek a hozza tapalast? Mennyit adtatok belole eloszor? Mikor emeltetek az adagot? Eloszor csak gyumit adtatok majd zoldseg, fozelek? Ezeket mikortol? Folyt. Lent!

Figyelt kérdés
Abbol mi volt az elso? Mennyi ido utan adtatok neki uj dolgot egy megszokott utan? A neten van jo web oldal mit hogyan, mikor kell elkesziteni?Lattam feljebb a ki mikor kezdte a hozzataplalast.Atlapoztam es atlagban 4-5 honap kozott.Akkor meg nekunk van idonk de jo tudni ezeket a dolgokat.Szombaton toltjuk a 3 honapot es tapszeres a kislanyom.De nagyon moho!Szerintem nalla nem lesz gond az uj iz vagy ilyesmi.
2009. aug. 19. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 hónaposak elmúltunk amikor elkezdtük. Nekem is csak tápszeres. Először lereszeltem az almát, kinyomkodtam a levét és abból 2 mokkáskanálnyit adtam neki. Másnap egy picivel többet,utána már a cumisüvegből 30 ml-rt kb. Aztán jött az őszibarack, azt is ugyanígy. Utána pürésítettem az almát, pár nap múlva már kevertem barackkal, tízóraira még most is ezt eszik. Amikor már a püréket is ette, uzsonnára megkóstoltattam vele a sárgarépát, krumplit, céklát,tököt de akkor már betöltötte a 4 hót. Már 1 hete pedig húst /csirkemellet/ teszek a főzelékébe. Ja a zöldségeket először simán megfőzve adtam a babámnak, most már egy picit sózom keverem őket és tápszerrel higítom.Most 5 hónapos.
2009. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,

most töltötte az 5 hónapot a kisfiam,anyatejes,és a múlt héten kezdtük.öszibarack levét nyomkodtam ki,abból evett pár kiskanállal,másnap ugyanezt ugyanígy.

fájt töle egy kicsit a hasa,többször felsírt éjszaka,úgyhogy azóta nem kapott mást.

2009. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!