Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyesen cselekszem igy egy...

Helyesen cselekszem igy egy ideig?

Figyelt kérdés
A kislanyom 9 honapos neha oda szoktam adni hetvegen anyosomnak mert eroskodik,hogy adjuk oda ami ok miert ne hisz az unokaja de megvan neki mondva mikor kell aludnia hanyszor es o teljesen maskepp csinalja ez az egyik. A masik nagyon nem figyel ugy ra ahogy kene a babaposikremes dobozt odaadja neki amirol szepen lenyalja a kremet en meg ha szolok akkor hulye vagyok ... fadarabot odaadja neki hadd ragcsalja ...Multkor egesz virslit adott neki amitol majdnem megfulladt meg ugy tele szokta etetni szegeny lanyt,hogy napokig szorulasa van. Tegnap meg kolat adott neki es mondtam en amig kicsi nem akarok neki semmifele kolat es uditott adni amig szensavas..:S Tegnapi story ugyanugy leszopogatott csontot adott neki es a porc a lanyom szajaban maradt ugy kopte ki eszre sem vettuk de mi van ha lenyeli ??? Nagyon figyelmetlen es ELEGEM LETT NEM ADOM A LANYOMAT ODA ENNEK A NOSZEMELYNEK EGY DARABIG . Ha kell viszem mindenhova magammal. Arrol nem is beszelve ha egy napot ott alszik napokig hetekig sirva ebred ejszaka mindig felkavarja ha ott van .. Tudom haragudni fog DE AZ EN LANYOM ES HA AZ EN SZABALYAIMAT NEM TARTJA BE AKKOR NEM KAPJA MEG LEHET HARAGUDNI. A GYEREKNEK REDSZERESSEG KELL NEM OSSZE VISSZASAG.Bocsi ha hosszu
2012. dec. 4. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem a saját anyám próbálkozott be hasonló dolgokkal a mi jelenlétünkben, nem vitte el a gyerekeket sosem. Ő jöhet látogatóba, és ennyi.

Egy darabig erősködött, hogy miért nem bízzuk rá, aztán elfogadta.

Nem tudok megbízni benne, és ez elég ahhoz, hogy ne vihesse el őket. (Már hárman vannak)

2012. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális 9 hónapos gyereket éjszakára többször leadni. Anya kell neki.

És igazad van, tartsa be a szabályokat. Anyósom is megszegi néha, de az nem ilyen durva, azon csak hümmögök. Azt mondják, hogy a nagymamák azért vannak, hogy a gyereket elkényeztessék. De vannak határok.

2012. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jessszus! Most azon gondolkodtam, hogy kamu-e a kiírás?! Az enyém 13 hónapos, és mostanában adtam neki virslit, amiért nem lettem megdícsérve a védőnő által! :-P Jól olvastam?Kóla??? Háát az 5 éves keresztgyerekem anyukáját,-aki a nővérem- fálhalkan is megkérdezem, hogy adhatok e neki kólát, mert azt kér! Ez az egész,nagyon gáz! Figyu, üljél már le vele beszélgetni, hogy nálatok házirend van, és ez nem fér bele! Biztos, hogy valamilyen szinten megértő lesz!
2012. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is leülnék vele mindezt megbeszélni. Ha pedig nem partner, és nem hajlandó változtatni, akkor részemről az én lelkiismeretem tiszta, én megpróbáltam, és pont. Ebben az esetben közölném vele, hogy nem viheti el a gyereket, majd csak akkor, amikor már én is úgy gondolom, hogy nem árt néha egy kis üdcsi...mondjuk úgy 3-4-5 évesen...
2012. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám így oda, szomorú, hogy semmibe veszi a kéréseidet. Nálunk hasonló a helyzet. Anyósom 3 hós kora óta ülteti a lányomat, ami mostanság derült ki (6 hós), annak ellenére, hogy minden alkalommal megkértem mielött ott hagytam egy órára, hogy ne ültesse, ne állítsa ! Véletlenül derült ki hogy titokban csinálja, kivertem a balhét, megígérte hogy nem csinálja, erre következő alkalommal mikor benyitottam ült a kanapén kitámasztva és nézte a tv-t! Na azóta nem hagyom ott és szerintem te se tedd!
2012. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hááát gyerekek! Az én anyósom, az alig múlt 1 éves gyereknek dugdosta be az ujját a pezsgőspohárba!Szerintetek robbant a bomba?
2012. dec. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jolvan akkor nem en vagyok a hulye. Sajnos nem kamu kerdes tobbet nem is kapja meg egy ideig az tutti aztan lehet haragudni betelt a pohar inkabb rabizom masra ha tenyleg olyan helyre megyek ahova nem vihetem. Es en vagyok a hulye meg azzal jon ,hogy o 3 gyereket nevelt amikor problunk raszolni es megsertodik meg minden de eleve egy erdekes egyeniseg..Multkor kivgta a cumisuvege cumijat es azt mondta lanyom harapta ki persze tok precizen a kozepenel aha a parom megprobalta de nem tudta aztan dobhattuk ki semmiseg de meg hazudik is mindenben. Nem bizom ra tobbe a gyerekemet ,mert egyszer tortenik valami vele aztan akkor agyonverem anyosomat nem erdekel.
2012. dec. 5. 10:07
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem egy 9 hónapos gyereket ne passzolgasd le éjszakákra. Ezt nem is értem, hogy jutott ilyen eszedbe. 2 éves kora után majd bőven ráérsz. Addig csak pár órára vigyázzon rá más, mindig ugyanaz az ember. Egy babának biztonságra van szüksége és stabil napirendre. Egy ilyen anyóst pedig nem kommentelnék. Én már az első ilyen húzása után nem hagytam volna többet ott a gyereket. Itt nem elkényeztetésről van szó, hanem egyszerű primitívségről.

A gyerek anyja Te vagy, te vagy érte a felelős! Ha nem bírod ki 2 éves koráig az éjszakai passzolást, akkor keress egy megbízható, fizetett bébiszittert. A te felelősséged is ez az egész, ne haragudj!

2012. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Figyelj vannak helyzetek amikor nincs mas valasztas amikor 500 km kocsikzunk oda vissza mert inteznivalonk van nem igazan tudom magammal hozni az kicsit hosszu ut lenne a forgalomrol nem is beszelve az utolso alkalom az ilyen volt. Es igen ezt kellett volna tennem ,hogy nem adom oda tobbet de akkor meg en lennek a harpia.
2012. dec. 5. 22:14
 10/13 anonim ***** válasza:

És érdekel téged?! Megkárosítja a gyerekedet basszus..!!

Az alvászavarok és a szorongás is komolyan veendő a babánál. Nem érett arra, hogy éjszakára lepasszold, hiába pontozol le.

2012. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!