Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom kifakadt, hogy olyan ritkán engedem meg neki, hogy elmenjen, amikor nekem nem sikerül. Ezt egyszerre teszem önzőségből és önzetlenségből. Az első oka egyértelmű, a másodikat elmagyarázom. Ha nekem nem sikerül eljutnom az orgazmusig, akkor rosszkedvű leszek, olyankor utálom, hogy nő vagyok, és ezzel csak elrontom a hangulatot, nem csak a sajátomat, hanem a barátomét is. Nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, jót akarok neki, de úgy utálom, hogy ez mindig benne van a pakliban.
2012. aug. 27. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a barátodnak. Ha nem engeded,hogy élvezze a dolgot, akkor nem is szereted igazán. Ebben semmi önzetlenség nincs a részedről. Ha szerelmes vagy belé, az kellene, hogy számítson, hogy neki minél jobb legyen, és élvezze a dolgot, utána úgyis addig kényeztetne téged is, amíg neked is élvezetes lesz. :)
2012. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el szex közben, és ő elmegy, akkor utána nem tud kinyalni? Ennyire nehéz lenne, vagy mi?

Teis önző vagy mitne mondjak.. Nekem az elején nem nagyon sikerült elélveznem, nem tettettem az orgazmust, csak nem durciztam, hogy nem jött össze, hanem próbálkoztam. Mosolyogtam, mert nekem az az első neki jó legyen. ._.

22/L

2012. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, én szeretem őt. És én is mindig mondtam neki amikor első két hónapban nekem még nem ment, hogy menjen el nyugodtan. Csak amióta nekem is sikerül - persze, minden rendben a gondolataimmal, mert ugyebár nő vagyok - az óta van ez. Eleinte akkor se zavart, csak ahogy telt az idő, úgy tört fel belőlem az irigy énem. Soha azelőtt nem voltam semmi miatt senkire irigy, és ez ellen küzdök a leginkább. Gondoljátok, ha sűrűbben engedném neki, hogy elmenjen, amikor nekem nem megy, akkor szembe tudnék szállni az irigységemmel?
2012. aug. 27. 10:00
 4/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég... Te amúgy normális vagy? HÁny évesek vagytok, 15?


Szerintem még nagyon kicsi vagy a szexhez.

2012. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nemsoká töltöm a 19-et. Hihetetlen, hogy mindenki látatlanban ítél.... Nem vagyok egy 15 éves kiscsaj, aki gyorsan lefekszik a barátjával mert az a divat! Nemsoká tizenkilenc leszek, és még csak most fedezem fel a szexualitást, mert sokakkal ellentétben én tudtam várni és nem mentem a tömeg után. Egyszerűen csak zavar van a fejemben és próbálom megoldani, miért nem tud az ember segítőkész lenni, miért csak megtorló? Tanácsért tettem fel a kérdést, azért, hogy tisztázhassam a dolgokat a fejemben és jobban működjön a nemi életünk, nem azért, hogy 15 éves csitrinek gondoljanak...
2012. aug. 27. 10:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem teljesen normális, ne ítéljük el csak azért, mert valami ismeretlen , számára idegen dologban nem tudja mi tévő legyen. Most , hogy több dolgot is leírtál, már kezdelek megérteni. Nekem is vannak / voltak hasonló problémáim a barátommal, ha szeretnél írj privátba, hátha tudok pár tanácsot adni. Itt nem fogok, mert úgy fognak rám cuppanni, mint méhek a mézre, mert ki vagyok én, ki vagy te, hogy vannak érzéseink, még ha azok nem túl pozitívak is néha??

2. válaszol voltam.

2012. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Vagyis nem 2. , benéztem bocs. :)

22/L

2012. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? És mióta vagytok együtt?
2012. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő múlt héten töltötte a 18-at, lassan 11 hónaposak leszünk.
2012. aug. 27. 10:18
 10/17 gr. Shadow ***** válasza:

Tehát akkor ha így nézzük:

- Ha nem vagy éhes ő sem ehet?

- Ha nem vagy szomjas ő sem ihat?

- Ha álmos vagy ő sem lehet ébren?


Ne is haragudj, de ennél önzőbb és bunkóbb hozzáállás kevés van!

Inkább vezesd rá hogy mi a jó neked!

Megtesz mindent amit kérsz tőle (mármint azon kívül hogy ne évezzen el mert a "hercegnőnek" úgy tetszik)? Ha igen, akkor ne is haragudj de egyedül a te problémád hogy sikerül-e elmenned! Ha benned van a hiba, akkor mért is őt kell büntetni?!

2012. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!