Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 18 éves srác vagyok, és odáig jutottam, hogy magasról leszarom a csajozást. Rengeteg időt pazaroltam el, hogy találjak magamnak egy barátnőt, de mindig idióta nőket fogtam ki akik csak megszivattak. Mérlegeltem a helyzetet, és rájöttem, hogy nem éri meg már csak a büszkeségem miatt sem, hogy ilyen nőkre pazaroljam az időmet, akik nem értékelnek. Már egy hónapja szarok rá az összes idióta tizenéves pics....nőre, akik fosbukon vergődnek, hogy nekik szerelem kell, de ha jön valaki, aki kedveli őket, azt nem értékelik és elhajtják, és meg kell, hogy mondjam, hogy sokkal jobban vagyok lelkileg! Nem próbálok kedves lenni nők társaságában, magasról sz*om le az illemet, végre kiélem magam.

#hogy meg
2012. szept. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

En erre azt mondom, hogy legy onmagad es mindig azt tedd, amit epp erzel, s csak azert ne legyel nyalas, hogy bejojjel valakinek.

Am ha tenyleg ilyen leszarom magatartasod van, akkor vigyazz mert meg a vegen ragadni fognak rad a csajok.

Oszinten nekem is az olyan pasik kellenek, akik normalisak de lazak es barhol jol erzik maguk es nem egy sarokban kuksolnak, hogy hatha megtalalja oket a szerelem.

2012. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:

"összes idióta tizenéves pics....nőre, akik "

ne tini pics*knál próbálkozz, hanem 18 éves (esetleg 18+-os) lányoknál

Nem kell föladni, millió egy kudarco lesz illetve lehet még, nem csak a csajozásban, munkában, suliban, akár barátok terén is.

Munkánál sem lehet azt mondani, hogy jó akkor nem dolgozol, mert nem vettek fel valahova.

2012. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak ,írom, hogy hidd el haver, már a 18 évesek, 19 évesek is éretlen gec!temetők :D
2012. szept. 18. 18:14
 4/4 poiu ***** válasza:
Végre kiéled magad? Miért hiszed, hogy ez nem üvöltött rólad a visszafogott állapotodban?
2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!