Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei Tai tulajdonosok, használó...

Mei Tai tulajdonosok, használók: melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Szeretnék Mei Tai-t venni, mert nekem a hordozókendő nem nagyon jött be. Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyet vegyek? Látom, hogy van a Gremese Mei, az az eredeti? Látok a neten 6000-7000Ft körül, de gondolom azok nem eredetiek? Van különbség köztük? Melyiket vegyem? Akinek van, szeretitek használni?
2012. dec. 5. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Gremesét használtan :) Vagy szokott lenni abból is utolsó darab(ok) vaterán, teszveszen. Én is ott vettem anno :)
2012. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Gremesét kicsit merevnek tarom:(. Pl. Hajtka.

Mekkora a babád?

2012. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hónapos, de karácsonyra venném, 30-án pedig már betölti a 3 hónapot.
2012. dec. 5. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Hordozási tanácsadó járt már Nálatok? Hátha összejönne a kendőzés:), a Te kicsidnek még az volna a legjobb(csípőfejlődése és gerince miatt). A mei taiban nagyon nagy lesz még a terpesze, szinte spárgázni fog, ez pedig nem az ideális helyzet:(.


Ha nagyon nem, akkor mindenképp kisebb méretű mei tai- t válassz(, mert bár a derékpánt miatt a terpesz nagysága ugyanolyan nagy lesz, de legalább nem lábszárközépig fog érni neki, csak térdhajlatig.)

2012. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!