Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napon belül kötelező...

Hány napon belül kötelező kijönnie a gyerekorvosnak első alkalommal házhoz?

Figyelt kérdés
Miután a védőnőm a 32. hét környékén elküldött a gyerekorvoshoz bemutatkozni, mind ő, mind a doki elmondták, hogy majd a védőnő fogja jelezni a dokinak a pici hazaérkeztét. A doki a múlt héten, amíg a kórházban voltunk, mondta a férjemnek, hogy ha hazajövünk, kijön. Pénteken hazajöttünk. A védőnőt (most a helyettes van csak, mert az enyém három hete beteg) e tényről kb. 36 óra volt, mire sikerült értesítenem, mert nem vette fel a telefont, hanem szombaton délután 4 órakor hívott vissza. Hétfőn jött, és mondta, hogy én szóljak a dokinak, mert ő csak szerdán találkozik vele, és mondta, hogy már csak kedden tudok szólni. Kedden telefonáltam, a felesége, mint asszisztense vette a bejelentést. Az nagyon nem tetszett neki, hogy a férjének így első alkalommal házhoz kell jönnie... Elmondta, h szerdán biztosan nem fog jönni. De mindjárt kezdődik a mai rendelés is, és még nem jelentkezett. Komolyan nekem kell elvinnem a picit, a beteg gyerekek közé? Ráadásul még nem voltunk levegőn, 15 perc séta lenne, és nagyon hideg van kint... :(

2012. dec. 6. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd semmiképpen a babát a beteg gyerekek közé!Én elgondolkodnék rajta hogy ezek után is ő legyen a gyerekorvos. Nálunk még aznap délután kijött a doktornő amikor hazajöttünk, sőt rá egy hétre is! A védőnő meg rá egy napra, nem akarta hogy nagy nyüzsgés legyen mindjárt az első nap.
2012. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hazaérkezést követően egy hét múlva jött ki - szerintem mert aznap is telefonáltam...
2012. dec. 10. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!