Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bujik ki egészen a...

Mikor bujik ki egészen a fogacska?

Figyelt kérdés

Én kaptam a legszebb mikulási ajándékot ,áttört az első fogacskája a majdnem 4,5 hónapos lányomnak!!

A jobb alsó csak!

Mikor bujik ki tejesen?

Karácsonyra lehet rá esély?


2012. dec. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen lutri,gyermek függő.De karácsonyig szinte kizárt,hogy teljesen kibújjon.Kell neki jó 1-1,5 hónap.

Ennyire örülsz neki? :)

2012. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már miért ne örülnék???

Milyen kérdés ez???

Miért te nem örülnél ha végre a sírós ,nyűgös hetek után nyugi jönne??

2012. dec. 6. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a fogacska jön és pár napja már áttörte az ínyét is. Én is nagyon örültem neki, mellette már a másik is jön kifele.

Mondjuk én teljesen véletlenül vettem észre, mert megviselni nem viselte meg a kisfiamat.

2012. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:)))

Gratulálok a csöpp fogacskához :)

Persze, örül neki az ember, de ez nem jelenti azt, hogy vége a nyűgösségnek, hiszen egymás után jönnek sorban. Nekünk az 1 és 2 fog között 3-4 nap volt, aztán egy hónap múlva jött kettő odafenn, szintén pár napos különbséggel...

Szóval ez sajnos nem jelenti azt, hogy automatikusan fellélegezhet az ember lánya :(


Egyébként tényleg 1-2 hónap, mire teljesen kinő, legalábbis nálunk így volt...

2012. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszike a válaszát mindenkinek!!!!
2012. dec. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!