Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj van a babámmal?

Baj van a babámmal?

Figyelt kérdés

Elég nyugtalanul alszik pár napja, nehezen kakil,sokat pukizik,és büdi is. Folyton rágja az öklét,ömlik a nyála. De ez nem lehet még fogzás 3 hónapos korban??

És most megijedtem,mert itt olvasgata sok helyen látom,hogy rosszat jeletn ha büdös s széklete.


Baj lenne?


2012. dec. 7. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is LEHET fogzás ilyen korban is - nekem mind a 4 gyerekemnek 3 hónaposan jött az elsö foga.


Ami az egyéb gondokat illeti, ha tápszeres és nemrég váltottál, akkor lehet, hogy az új nem megfelelö a kicsinek, ha anyatejes, akkor lehetséges, hogy többet eszik, mint eddig, vagy mindkét esetben lehet, hogya szoba, ahol van túl meleg (20 foknál több nem tesz ot), túl száraz a levegöje és ezért enyhén folyadékhiánya van.


Ilyen esetben jót tesz, ha adsz neki teát naponta többször is, a hömérsékletet alacsonyabbra állitod, meg a levegöt párásitod.

2012. dec. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes. Szobájában 22 fok van, és van fenn a radíátoron víz párologni. Ennél lentebb nem tudom venni a fűtést,mert akkor a lakás többi pontján nincs 20 fok sem:(
2012. dec. 7. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiamnak 2,5 fél hónaposan kezdett jönni a foga, ugyanezt csinálta. ilyenkor a pisije is, kakija is büdösebb, az normális lehet.
2012. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez simán fogzás. Kislányom 2 hónaposan kezdte és 9 hónaposan jött ki az első foga.
2012. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!