Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nővéremnek 3 hónapos a fia és...

Nővéremnek 3 hónapos a fia és születése óta tejbe cseppenti a D vitamint (5 cseppet kellene naponta). Jól mondtam, hogy ezzel nem sokat ér el?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy felragadhat az üveg falára, hiába cseppenti a tápszerbe. Aztmondta, hogy ezt nem is gondolta. Igazam van és nem mondtam hülyeséget?
2012. dec. 7. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kiskanálba szoktam egy pici ételre és így lenyalja az összeset. Cumisüvegbe semmiképp nem raknám.
2012. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
5 cseppet naponta? Nem sok az egy kicsit?
2012. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 cseppet kell én azt a cumijára szoktam. De mást én is kiskanállal adok be neki.
2012. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálja, mert 1 csepp kell naponta és annyi csak bejut abból az 5-ből cumisüveggel is :D
2012. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 cseppet kellett és egyből a szájába cseppentettem.
2012. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is a cumijára szoktam cseppenteni azt az 1!!! cseppet. Sok az 5, túl is lehet adagolni a D vitamint.
2012. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Más országban élnek, nekik 5 cseppet kell adni!
2012. dec. 7. 10:24
 8/15 anonim ***** válasza:
napi 28 cseppel adagolható túl a Vigantol!van amelyik babának kell ennyi,mert úgy látja az orvos.egyébként igazad van,de amennyire az üveg falára,úgy a kiskanálra is felragad valamennyire sztem.ettől függetlenül én is kiskanállal adom neki napi 2 cseppet,ebből 1 csak lemegy...:-)
2012. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is a kiskanalat javasoltam, mert ugye itthon én is cumira cseppentettem azt az 1 cseppet, de neki 5 csepp a cumiról lefolyik, 5x meg nem biztos, hogy vissza kéri a babája. Így a kiskanalas módszert mondtam, aztmondta áttér erre, de a lényeg hogy akkor nem mondtam neki hülyeséget. Köszönöm szépen!
2012. dec. 7. 10:33
 10/15 anonim ***** válasza:
én is a tápszerébe ,most már a kakaojába teszem és összerázom ,nem hiném hogy az üvegre ragadna ha összeráza a tápszerel .
2012. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!