Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári fürdető helyett...

Gyógyszertári fürdető helyett organikus fürdető?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és itt nincs gyógyszertári babaápolás. Vagy is, nem tudok beszerezni se gyógyszertári fürdetőt, se babaolajat. Sok minden nincs vényre irva, ezért alkoholt tudnék vásárolni ami jó a köldökcsonk fertőtlenitésére, de nem tudom, hogy melyik a jó, vagy milyen hintőport vegyek, honnan tudom, hogy valóban baba barát-e amit veszek.
2012. dec. 7. 22:24
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Első két gyermekem szintén külföldön született,ott sem írtak fel olyan dolgokat amiket itthon.Vagyis nem is volt.Gyógyszertárban/gyermekorvosnál is meg tudják mondani hogy mi a jó a köldök ápolására.Babafürdetőből meg a sima drogerie markt-ban kaphatót használtuk.
2012. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm gyors válaszod! Igyekszem megnézni az összetevőket, szeretnék organikus termékeket vásárolni, találtam is egyet, ami elég jónak tűnik, de még utána járok.
2012. dec. 7. 22:45
 3/6 Jégtánc ***** válasza:
Abban sajnos nem tudok segíteni:(
2012. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkoholból sima alkoholt vegyél :) hintőporból én a naturlandosat vettem. Baba fürdetőből én nem váltottam ki a gyógyszertárit, hanem az elejétől a Neugranormon érzékeny bőrű babáknak való habfürdő használom! Azt rakok a vízbe is és azzal is fürdetem, nagyon szép puha a bőre tőle és fürdés után most télen, ill. ősz, tavasszal be kenem az érzékeny bőrre való Neugranormon testápolóval a bőrét.
2012. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a gyógynövény alapú folyékony szappant használhatod fürdetésre, hajmosásra is, könnymentes, hidratál, szép lesz tőle a baba bőre: [link] Ebben a termékcsaládban sok olyan van, ami a babáknak is hasznos. Ha érdekel, akkor szívesen segítek, hogy hol és hogyan tudsz a legkedvezőbben hozzá jutni, meg szívesen küldök pár babás tapasztalatot is,ha adsz egy email címet.
2012. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Utolsó, privátban is írhatsz, nagyon megköszönném!
2012. dec. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!