Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig használta a gyógysze...

Ki meddig használta a gyógyszertári fürdetőt és melyikre váltottál?

Figyelt kérdés
Két és fél hónapos kislányom bőre gyönyörű tőle, de olyan jó lenne ha lenne valami illata.A fürdetőknek meg általában van finom illatuk:)Azért félek is, hogy ha váltok akkor kipattog.Mit ajánlotok?

2012. jún. 15. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

mi a 2 évesnél is ezt használjuk, mert elég érzékeny bőrű.

én csak az illatanyag miatt nem váltanék kb.1 éves korig.

2012. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek az illat, plán, ha bevált az eddigi?


Használd ki az időt, nem sokáig marad meg ez az utánozhatatlan, eredeti baba illat a lányod bőrén.

Ez jobb, mint bármilyen mű szag.

2012. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt használom a kisfiamnak.most lesz 1 éves.ettől szép a bőre úgyhogy nem akarok váltani.kipróbáltam már neki mást is de attól kiszáradt a bőre.
2012. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hónapos volt a lányom, amikor elfogyott a gyógyszertári. Annyira utáltam!! Azóta Bioderma ABC fürdetőt használunk. Nagyon szép a bőre, babaillata van. Mivel kevés haja van a lányomnak, ezért azzal mosom a haját is.
2012. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik gondom, hogy az én lányomnak elég hosszú haja van.Csak vízzel szoktam mosni, mert egyszer belekentem véletlenül a fürdetőkrémet és alig tudtam kimosni belőle...:S

Úgy használom amúgy ahogy a védőnő mondta:

Bekenem szárazon aztán lemosom.Így használtátok ti is?

2012. jún. 15. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Naturlandos fürdetőkrémet (mosdókenőcsöt) használom a 4 hónaposomnál, és a 3 évesemnél is.A kicsinek vízben oldom, a nagynak pedig a bőrére kenem.

Ha a kisebbnek száraz valahol a bőre, akkor fürdés után vékonyan még kenek rá.

2012. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kb 2.5 hónapos volt a lányom mikro Gabira váltottunk.Sampont fürdetőt testápolót is Gabit használunk.
2012. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt mikor Gabira váltottunk., aztán 15 hónaposan kiütései lettek és visszatértünk orvosi tanácsra a gyógyszertárihoz. most 22 hónapos, a fürdetőhabja Baba,viszont a mosdókrémje gyógyszertári.
2012. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Talán csak sampont kéne vennem a hajára és még egy darabig lehet, hogy maradok a gyógyszertári mosdókenőcsnél.Nekünk is naturland-ost írt az orvos.Olyan pici még...:)
2012. jún. 15. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:
6-8 hetesen. Babera váltottunk az jó helyette és egyszerűbb használni.
2012. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!