Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mózeskosaras babakocsiban...

Mózeskosaras babakocsiban hogyan öltöztetitek a babátokat?

Figyelt kérdés

Nekem van alatta egy pléd, egybe pedig pólya szerűen betekerve, alatta bundazsák,body nadrág, kisfelső ,sapi.


Ez sok???

Egyébként ti csak betakarjátok pléddel,vagy bebugyoláljátok,mint ha pólyába lenne,


2012. dec. 8. 10:24
 1/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2012. dec. 8. 10:24
 2/9 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú body+plüss rugdalózó, sapka, overál. Plusz pokróc. Ha nagyon nagyon hideg van, akkor plusz a rugdalózó alá 1 harisnya! Én így öltöztettem a lányomat tavaly a hidegben! Most már nagyobb, így nem takarom be, és az overáll alá, csak harisnya+body! Na meg ugye sapka! :)
2012. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hónapos. Alatta takaró, rajta body, rugi, harisnyanadrág, 2 kardigán, sapka, tutyi cipő, bundazsák és még betakarom egy vastag takaróval, de nem bugyolálom, csak betakargatom. Mi akár másfél 2 órát is lent vagyunk.
2012. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az enyém 6 hetes, én a sima benti ruhájára (body + rugdalózó) adok vastag téli overált, sapkát, és egy többször összehajtott polár plédbe tekerbe van benne a mózesben. Az overál kapucnis, még az is körbeveszi a fejét. Ez így nekünk nem sok, -5 fokban is voltam kint vele és nem fázott.
2012. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan úgy öltöztetem ,mint az utolsó. Szerintem ennyi elég.
2012. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lakásban body, vékony pulcsi + harisnya, nadrág. Ha kimegyünk erre adok még egy pulcsit + overál. Alá egy pléd, fölé egy kistakaró.
2012. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bendegúz 15 hetes ! hossz ujjú body, harisnya , rugdalózó , overál , bundazsák , lábzsák , ennyi , igaz , hogy van a babakocsiba egy pléd is , de azt csak akkor használom , ha nincs ott a bundazsák ! Szerintem az a pléd egy kicsit sok ha van budazsák is , és mondjuk ugye nekünk a mózesre van lábzsák is ! [link]

Nekünk ilyen bundazsákunk van a babakocsinkhoz illő ! Ha esetleg nem rugdalózó van rajta ha nem kis nadrág , akkor body hosszú ujjú , harisnya , kisnadrág , kisfelső

2012. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hetes a kislányom: hosszú ujjú body+ujjatlan rugi vagy rövid ujjú body+hosszú ujjú rugi + pulcsi, sapka, tutyi, overál. A babakocsiban alatta egy pléd és egy másik rá.
2012. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy az előttem szóló. 4 hónapos. Megnyugodtam, hogy nem öltöztetem alul, meg túl sem.
2012. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!