Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 6 hónaposom...

Normális, hogy a 6 hónaposom nem alszik délután?

Figyelt kérdés
eddig aludt déltől 1-ig egyszer, meg 3-tól 4-ig, de pár napja se déltől, se 3-tól nem akar aludni. így kb 10-től este 5ig fent van, akkor kidől, mert akkorra már nagyon hisztis, fáradt. miért nem akar aludni (mert álmos, az tuti, látom rajta)?
2012. dec. 8. 17:35
 1/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

Nekünk úgy alakult át az alvás a 6. hónaptól, hogy most már reggel 9körül visszaalszik, kb 11-ig, utána pedig már csak délután 5 óra körül alszik 6-ig, 19:30 fürdés, 20:00 alvás.


Próbáld meg másképp altatni. Más szobában, v a hordozójában, v nyiss ki rá egy kicsit ablakot pár percre, vedd el hamarabb a játékait...

Az időjárás is megkavarja őket.


Valamilyen új mozgásforma beindult most nála?

2012. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, pár napja kezdett aktívan forgolódni, eddig inkább csak hasra fordult, és úgy is maradt, csak ritkán fordult vissza. egy hete jött rá, hogy lehet puffanás nélkül hátra fordulni, azóta ezt csinálni alvás helyett is.
2012. dec. 8. 18:09
 3/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

Ilyen problémák miatt mi már túlvagyunk jó néhány álmatlan éjszakán, ami bevált: hálózsák+ a kiságyba betettük a mózeskosara, ami szűk és kicsit, így alig alig tud feceregni és alszik mint a bunda.. már csak egyszer nyekereg éjjel..


Próbáld meg nappal valahogy ehhez hasonlóan altatni..

2012. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10-kor kel fel reggel??Keltsd korábban!Valami naprendnek azért kikéne alakulnia!
2012. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jönnek a fogai? Az én 7 hónaposom azóta teljesen megkavarodott. De ha nagyon álmos, szerintem magától is elfog aludni. Próbáltam az enyémet ilyenkor cicire venni, ringatni, valamikor bejön valamelyik, van, amikor nem. Ha nem, akkor egyszerűen csak lefektetem az ágyra, szájába a cumi, és 10 percen belül magától elalszik.
2012. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem, nem 10kor kel :) azt nem írtam, hogy reggel 7kor kel, 9-től 10-ig alszik egy órát. ez rendben van, ez régóta így megy.

fogakat még nem láttam bújni, persze, ez nem jelenti azt, hogy ne feszülne az ínye, bár én nem látom, hogy be lenne dagadva. próbáltam letenni, hogy cumi, kiságy, otthagytam, aludjon, de nem működött.

2012. dec. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!