Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítséget szeretnék! Valaki...

Segítséget szeretnék! Valaki megadná a címét?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek (DS járás). 3 hete rendeltem egy utazóágyat, tegnap felhívtam őket, azt mondták, külföldre nem szállítanak. Így vagy elmegyünk érte Pestre, ami tőlünk kb 250 km (3 hós a babám, ekkora távot nem bírna), vagy megadok egy Magyarországi címet, ahova kiszállítják, én meg értemennék. Győr környéke volna a legideálisabb, ha vki segítene, megköszönném.
2009. aug. 20. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de Győrtől majdnem 100km-re lakunk. A múltkor volt egy olyan kérdés hogy milyen városból vannak az oldalon anyukák, ott rengeteg Észak-Magyarországi volt. Egy próbát megér!
2009. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi hétfőn megyünk Komáromba (4 napig leszünk ott) és onnan átnézünk Szlovákiába is. Ha neked ez esetleg megfelel, írj egy privit. A fizetést is beszéljük meg, mert nekünk már van utazóágyunk :-)
2009. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem Komárom is tökéletesen megfelelne. Holnap felhívom az üzetet, és megkédem, hogy pontossan mikor szállítanak, mert úgy tudom, hogy hétfőn. Utánna jelenkezem priviben. Nagyon redesek vagytok, és köszönöm a segítséget!
2009. aug. 20. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Pesten van az üzlet, akkor nem kellene kipostázniuk sehova. Elmennénk érte. Mert Komáromban hotelben leszünk, amúgy Budapesten lakunk.
2009. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!