Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti minden esetben...

Anyukák! Ti minden esetben meg tudtátok nyugtatni a babátokat ha nagyon sír? (értsd úgy hogy vigasztalhatatlanul ordít) Nagyon megbántott az egyik ismerősünk. Többi lent!

Figyelt kérdés
Néhány napja megkaptam hogy milyen anya az olyan aki még a saját gyerekét sem képes megnyugtatni.férjem teniszezni volt,utána ment volna bevásárolni,és rácsörögtem telefonon hogy tenisz után inkább jobban szeretném ha hazajönne,mert nagyon sírt a kisfiunk,akár mit is csináltam vele,nem bírtam megvigasztalni.erre a tenisz partnere megjegyezte (aki hallotta hogy épp hívom)amit már az előbb is említettem,hogy "MILYEN ANYA AZ OLYAN..."hozzáteszem nincs gyereke annak az embernek.le kellene kakilnom a beszólását tudom,de annyira szíven ütött hogy azóta nagyon sokat sírok,ránézek a kisfiamra és rendesen sajnálom hogy tényleg ilyen béna anyja van.nagyon szeretem.Veletek fordult már elő ilyen?
2012. dec. 9. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
A teniszpartner bolond.Nem érdemli meg,hogy egyáltalán szóra méltasd,amit mondott.Ne emészd magad,csodálatos anyukája vagy a kisfiadnak!:) Remélem én is ilyen jó anya leszek,mint te!38 hetes kismama
2012. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jajj de aranyos vagy!jól esett köszi!Jó egészséget,és jó babázást Neked!:-)
2012. dec. 9. 12:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van olyan, amikor még a saját édesanyja sem tudja megvigasztalni a babát! A kisfiam nagyon sírós volt, hasfájós, érzékeny a frontokra, stb, minden ami lehetséges, nála összejött. Egyik este például a párom arra jött haza, hogy ülök az ágy szélén, a picúr a kezemben, ringatom, ő torka szakadtából sír, és az én könnyeim potyognak a kis arcára...
2012. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel! Egyrészt semmi köze hozzá, hogy hogyan, miként neveled a gyereked, másrészt nincs is gyereke, úgyhogy jobb, ha csendben marad! És a férjed nem mondott neki semmit? Az enyém biztosan beolvasott volna neki!
2012. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. A férjem a kollégáival kerti partizott éppen, de kb. 1-1,5 óra üvöltés után felhívtam, hogy bocs, ez van, gyere haza. Amint belépett az ajtón, a lányunk éppen elaludt kimerültségében. Nagyon kétségbe voltam esve, nyilván azt is érezte a kicsim.

Utána is volt néhányszor, de ez volt a legemlékezetesebb.

Ne törődj senki mással, főleg olyannal ne, akinek fogalma nincs a dologról!

2012. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja és a tenisz partner majd megkapja később, az tuti... lesz hasonló helyzetben, ha van olyan szerencséje, mint a párodnak, hogy ilyen feleséget talált! :) Persze előre sajnálom szegény csajt... :))))
2012. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!:-)Persze mondta neki a férjem hogy majd megtudja ő is milyen ha az embernek gyereke van.Biztos a pocakja fájhatott vagy valami ilyesmire tudok csak gondolni,mert nem volt ilyen előtte meg azóta sem szerencsére.Minden jót Nektek!Köszi csajok!jobban érzem magam!
2012. dec. 9. 12:55
 8/18 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nálunk is előfordul az ilyen. És bizony olyankor elkél egy erős férfi a háznál, aki átveszi a kicsit, akit te már nem bírsz tartani. Fáj a hátad, a karod, nem is beszélve a kétségbeesésről és a kimerültségről. Anyaként ráadásul érzékenyebben reagálunk a sírására ugyebár, így hamarabb "eltelünk vele" :)

Szegény jövőbeli felesége annak a teniszpartnernek!!

2012. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen a lányomnál meg egyszer a kisfiamnál de ők 10 perc vigasztalhatatlan zokogás után bealudtak. De z nem anyaságfüggő hanem gyerekfüggő.
2012. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen eset, amikor egy fiatal anyuka a fejemhez vágta ugyan ezt a "Milyen anya az, aki .." c. mondatot.

Nagyon rosszul eset, hiszen első gyerekem volt, mint neki. Ráadásul 7 hónap különbség volt a két gyermek között.

Azt se tudtam az első 6 hétben, hogy eszik vagy isszák a lányunkat.


Szóval, fejemhez lett vágva ez a mondat. Aztán másnap úgy hozta a sors, hogy sírni kezdett a tökéletes anyukának a gyereke. Előrántott egy sport szeletett a pelenkázótáskából és a gyerek kezébe nyomta. Persze a gyerek élvezettel csámcsogta el, egyből abbamaradt a sírás.


Nos, inkább legyek pocsék és sz.r anya, mint hogy csokoládéval tömjem a gyerekem, ha sír. Nem ez jelenti azt, hogy valaki megtudja nyugtatni a gyerekét.

Azóta nem beszélünk, hanyagoltam őket. Nincs szükségem ilyen nevelési elvű emberkére.

2012. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!