Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelhet fel 7hónapos...

Miért kelhet fel 7hónapos babám sírva éjjel, még én is meg ijedek tőle!?

Figyelt kérdés

Beteg volt az elmúlt 1hétben,azóta nagyon rosszul alszik,és minden éjjel sírva kel fel,és egy éjszaka ez kb 3x is van,van mikor mély álomban vagyok és ugy megijedek ilyenkor hogy teljesen remegek és ugy dobog a szívem is,majd ki esik.


Egyébként minden ugyan úgy történik mint eddig volt,7.45kor fürdés utána szopizik és elalszik,mikor 11kor megyek feküdni még kap 100ml tápszert hogy tovább aludjon,eddig be is vált 5-6ig aludt,most meg éjfél 1fele már sírva kel,és sem a tea,sem a cici sem cumi nem segít,ilyenkor magam mellé veszem és nem alszik vissza,tegnap est viszont kivettem fogtam a karomban és ringattam 5perc alatt vissza aludt,de 2óra mulva megint sírva kelt,akkor elfogadta a cicit,aztán 2óra mulva megint cicizett és 8kor keltünk.


Mi lehet a baja?

Miért nem alszik.

A fogai még nem jönnek azt mondta a doktornő,esetleg csak mozgolodnak,de lefekvés elött kenem az injét,és kap homeos bogyót is.


Lehet hogy nem kéne neki a éjszakai tápszer,meg fájdulhat tőle a pocakja,mert ha megissza rá 1órára már ébred is.


Még ami lényeges lehet,most kb 4-5napja tanult meg gurulni.


köszönöm a segítséget,és bocsi a helyesírási hibákért,csak rohanok.


2012. dec. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy még nem jött rendbe teljesen a betegségből. Lehet a tápszer is, egy próbát megér, ne add oda neki este, és nagy esélye van annak is, hogy az új mozgásforma miatt nem tud aludni.


Szerintem próbáld meg elhagyni 3-4 napig a tápszert, mert lehet, hogy a pocakja fáj.

2012. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,én is azon gondolkoztam hogy tulságosan megterhelheti a pociját éjszakára.
2012. dec. 9. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Büfög rendesen lefekvés előtt?


Én is a mozgásfejlődésre tippelek, esetleg a megfázásra.


Taknyos? Mert az én Fiam akkor riadt így fel, mikor be volt dugulva az orra, Baby Luuf megoldotta ezt a gondot. Gondolom megijedt, hogy megfullad szegényke :( A babák - állítólag - nem tudnak, csak az orrukon levegőt venni.

2012. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem,ő már pici baba korában is csak 10ből 1x büfizett,igy ez nem téma nálunk.


Mandulagyulladása volt,az orra még mindig bevan dugulva,pedig szivóm folyamatosan,meg csöpögtetek neki.

2012. dec. 9. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a baby luuf balzsamot, az én Kicsimmel csodát tett :)

Esetleg párologtass a szobájában Salvus vizet!

2012. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!