Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hosszabb ideig átuludta...

Akinek hosszabb ideig átuludta az éjszakát a babája és egyszercsak elkezdett éjjel kelni annak mikor aludta át újra? Babám 4 hónapos most és újra kel éjjel enni. Tudom hogy van ilyen csak érdekelne mikor fog újra aludni éjjel végig.

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálnk 6 hetes kora óta alszik éjjel (este 9től reggel 7ig). Néha gondol egyet és 1 hétig kel éjjel enni és utánna megint alszik végig. De volt már olyan is egyszer, hogy 3kor kipattant a szeme és nekiállt játszani.
2012. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne enni adj neki, hanem teát, és ne vedd ki az ágyából. Ha eteted, akkor erről nem fog leszokni.

Nem azért kel fel, mert éhes, hanem azért mert szomjas vagy melege van.

Csak akkor lehetne éhes, ha este nem lakik jól. De akkor ezen kell változtatni.

3 gyerekes anyuka.

2012. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 7 hetes kora óta.és 2-3 hónapig aludta át. Nálunk is voltak ilyen 1 hetek aztán visszaált. De mostmár 3 hete tart és egyre korábban kell. Elószőr 5 kor kelt aztán 4 kor 3 kor. Ma pl 1 kor meg 5 kor is. Kicsit rossz mert már hozzászoktam hogy éjjel alhatok végig...
2012. dec. 6. 10:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a teát de ahhoz nem szokik hozzá? Este tápot eszik 125 ml.
2012. dec. 6. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 hósan kezdett kelni éjjel, most 8 hós és lekopogom, de már pár napja megint jól alszik éjjel. De szerintem ez nagyon összetett, a mozgásfejlődés, a fogzás, a külső ingerek feldolgozása, mind kiválthat éjszakai ébredéseket. Kitartás!
2012. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hetes kora óta este 8-tól 5ig aludt, majd visszaaludt még 7ig. 3 hónapos korában újra felkelt éjjel is, akkor mondjuk alig evett napközben (90-100akat). Aztán elmúlt egy ideig, utána pár napig megint produkálta. Aztán most 5 hónapos kora óta nyugi van, csak a hajnali kaját 4re majd 3-ra rakta (amióta 4 órákra váltott). De ő tényleg éhes, amúgy cumisüvegből nem is eszik meg semmit. Csak anyatejes, 6 hós
2012. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!